Kamuya Diyetisyen ve 20.000 personel alınacak!

DİYETİSYEN iş ilanı

Kesinleşen 20.239 kamu personeli alımı var. Alım ilanına çıkan kurumlar ise şöyle:

  • Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 549 kişi,
  • Polis Akademisi Başkanlığı (POMEM) 10.000 kişi,
  • Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 155 kişi,
  • Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 7.000 kişi,
  • Gümrük Bakanlığı 40 kişi,
  • Tüm kurumlara 2.500 engelli personel alınacak.

YSK’nın alımına başvurmak için en az lise mezunu olmak gerekiyor. Zabıt katibi gibi kadro 2 yıllık, mühendislik gibi kadro da 4 yıllık üniversitese mezunu olmayı gerektiriyor. Ayrıntılı bilgi ‘ysk.gov.tr’de öğrenilebilir. Polislik için KPSS’den 60, lisans mezununun ise 70 alması gerekiyor. Adaylar 23 Mart’a kadar Polis Akademisi ‘pa.edu.tr’ internet adresinden e-Devlet şifresi ile ön başvurularını yapabilecek.

Başvurular başladı

Aile Bakanlığı’nın açık kadroları için başvuru ile ilgili detaylar, ‘aile.gov.tr’ adresinden öğrenilebilir. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 7.000 personel olarak; öğretmen, mühendis, pilot, güverte ve makine subayı alacak. KPSS’den 60 puanı bulunan adaylar başvurabilir. 18-35 yaş arasında alımlar yapılacak. Başvurular başladı. İlgilenenler, ‘msb.gov.tr’den başvuru yapabilir.

Belli limitler var

Gümrük Bakanlığı, 40 koruma güvenlik görevlisi, veznedar, ambar memuru, mütercim, kimyager, diyetisyen, teknisyen, tekniker ve mühendis alacak. Alımlar Ankara, Bursa, Van, İstanbul, Mersin, Kocaeli, Edirne, Gaziantep, Şırnak, Ağrı ve Diyarbakır için olacak. KPSS’den 70 puanı olanlar başvurabilecek. Başvurular ‘gtb.gov.tr’ adresinden yapılacak…

[button-red url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/12674-2/” target=”_blank” position=”center”]DİYETİSYEN İŞ İLANI DETAYLARI[/button-red]

20 bin memur alınacak

Kesinleşen 20.239 memur alımı var. Alım ilanına çıkan kurumlar ise şöyle; Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 549 kişi, Polis Akademisi Başkanlığı (POMEM) 10 bin kişi, Aile Bakanlığı 155 kişi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 7 bin kişi, Gümrük Bakanlığı 40 kişi ve tüm kurumlara 2 bin 500 engelli personel alınacak.

Bu ay tamam

2.500 engelli memur alımı için başvurular başladı. 16 Mart’a kadar sürecek. İlgili kurumların, engelli kadro talebi doğrultusunda, ilkokul ve ortaokul mezunu 329 kişi, lise mezunu 329, önlisans düzeyinde 531 ve lisans mezunu 1.100 kişi alınacak. Başvurular, ‘osym.gov.tr’den yapılacak. Alımlar Mart sonuna kadar tamamlanacak.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir