Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırmalar

İstinye, Bahçeşehir, Ondokuz Mayıs ve Bazmialem Vakıf Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

İstinye, Ondokuz Mayıs, Bazmialem Vakıf ve Bahçeşehir Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Başvuru adresi
İstinye Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi İstinye Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Ondokuz Mayıs Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme Bilimleri Doktor öğretim üyesi Bahçeşehir Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Ondokuz Mayıs Sağlık Bilimleri Fakültesi / Toplum Beslenmesi Doçent Ondokuz Mayıs Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Bazmialem Vakıf Sağlık Bilimleri Fakültesi Doktor öğretim üyesi Bazmialem Vakıf Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Bahçeşehir, Ondokuz Mayıs, Bazmialem Vakıf ve İstinye Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Ondokuz Mayıs, İstinye, Bahçeşehir ve Bazmialem Vakıf Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Bazmialem Vakıf, Bahçeşehir, İstinye ve Ondokuz Mayıs Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir