7. Uluslararası Sağlıklı Yaşam Kongresi

Sağlıklı Yaşam Kongresi

Yedincisini düzenleyecek olduğumuz kongremizin bu buluşmasını 17-18 Aralık 2022 tarihinde İstanbul’da ORP Danışmanlık ve Organizasyonun destek ve katkıları ile gerçekleştirmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Kongremizin altıncı buluşmasında yine Sağlıklı Anne ve Çocuk, Sağlıklı Yaşam, Spor ve Egzersiz, Sağlıklı Yaşam, Aile, Eğitim ve Çocuk, Sağlıklı Yaşam ve Beslenme, Sağlıklı Yaşlanma, Wellness Programları ana konu başlıkları ve alt konularda kongremizi düzenleyeceğiz. Kongremizin tüm katılımcılar adına faydalı ve alana katkı sağlayacak şekilde gerçekleşmesini tüm iyi niyetlerimizle temenni ediyoruz.

Kongremizde görev alan teknik ekip başta olmak üzere bilimsel anlamda destek sağlayan tüm hocalarımıza teşekkür ediyor, kongremizde buluşmak üzere tüm katılımcılar ve bilim insanlarına esenlikler diliyoruz. 7. Uluslararası Sağlıklı Yaşam Kongresi hakkında geniş bilgiye burada yer alan kongre sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. Kongre sitesi çok boş, ilginen yok gibi pek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir