Nutritime Dergisi’nin ilk sayısı sizlerle…

nutritime, Nutritime Dergisi

Nutritime Dergisi, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik profesyoneli diyetisyenlerin kaleminden çıkan, kaynağını bilimsel verilerden alan yazılarını ilk sayısıyla çıkardı!

İki ayda bir yayımlanacak sağlık dergisi ikinci sayısını Mayıs ayında çıkaracak. Nutritime Dergisi olarak yola çıkarken her şeyden önce sizlere doğru bilginin sunulmasını amaçladığımızı belirtmek isteriz. Değerli diyetisyen meslektaşlarımız ile buluşma noktamız öncelikli olarak bu oldu. Türkiye’nin farklı noktalarında yaşasak da aynı yollardan geçip farklı noktalarda bulunsak da hedefimiz sağlığa öncelik verip hiçbir ticari amaç gütmeden sizlere doğru bilgiyi en iyi şekilde ulaştırmaktır. Bu doğru bilgileri sizlere ulaştırmadan önce yazılarımızın kaynağını bilimsel çalışmalardan alarak ilerliyoruz.

Nutritime Dergi

Hedefimiz beslenmeye dair tüm doğru bilgileri siz değerli okurlara geniş bir kitleye ulaşarak aktarmaktır. Sağlıklı olabilmenin ön koşullarından birisi olan beslenmenin bu denli tartışma konusu olduğu bu dönemde kafalardaki karışıklığı bir nebze olsun giderebilirsek ne mutlu bize! Çünkü amacımız toplumun beslenmeye dair tüm konularda bilinçlenmesini sağlamaktır.

Bu yolculukta bize eşlik etmek isterseniz, dergi için sitemizi buradan ziyaret edebilirsiniz: nutritimedergi.com

Dergide yazar olmak için ise info@nutritimedergi.com‘a mail atmanız yeterli olacaktır.

Sağlıklı ve keyifli günler…

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir