İstanbul / Şişli diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Şişli‘de bulunan Natura Global Gıda ve İlaç AŞ şirket sağlık bilimleri beslenme ve diyetetik profesyoneli diyetisyen arıyor!
NaturaGlobal Aş. olarak kalorisi kısıtlanmış gıda ve öğün yerini alan gıdalar üzerine üretim ve pazarlama faaliyeti yürütmekteyiz. Bu bağlamda ürün geliştirme aşamasında ve tüketicilere telefon veya dijital ortamda destek verebilecek, genç, enerjik, İsranbul Şişli bölgesine yakın oturan, ulaşım problemi olmayan Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu tercihen bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

Not: Fotoğraflı CV ile başvurular dikkate alınacaktır.

[button-red url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/istanbul-sisli-diyetisyen-is-ilani-2/” target=”_blank” position=”center”]MAAŞ BİLGİSİ ve BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ[/button-red]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. dolar mı türk lirası mı 2 ayrı ücret yazıyor.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir