Her ay bir ünlü isim makarna pişiriyor!

makarna ünlüler mutfakta

Ünlüler Mutfakta etkinliği kapsamında İtalyan makarnalarına yorum katan ilk isim Deniz Türkali oldu…

makarna, diyette spagetti

Makarna severler için oluşturduğu yenilikçi menülerle büyük beğeni toplayan Cafe 37A, İtalya’nın bir numaralı makarna markası Barilla ile lezzet iş birliğine imza attı. Ünlüler Mutfakta etkinliği kapsamında İtalyan makarnalarına yorum katan ilk isim Deniz Türkali oldu.

Sekiz ünlü konuğu için Barilla’nın Executive Chef’lerinden Fabio Foltran ile mutfağa giren Türkali, Barilla ailesinin makarnaları ile konuklarına lezzet şöleni yaşattı. Gıda devi Barilla, Cafe 37A işbirliğinde lezzetli bir organizasyona daha imza attı. “Ünlüler Mutfakta” etkinliği kapsamında her ay ünlü bir isim Cafe 37A’nın mutfağına konuk olup, Barilla ailesinin makarnaları ile en sevdiği tariflerini ünlü dostları için elleriyle hazırlayacak.

barilla gıda

Makarnaya kendi yorumlarını katacaklar

Organizasyonun ilk ünlü şefi olan Deniz Türkali, aralarında Asu Maro, Yıldırım Türker, Murat Çelikkan, Tuğrul Eryılmaz, Meltem Çelikkan, Taylan Şahin, Nuri Harun Ateş ve Angela Ceren Sarp’ın da yer aldığı Türkiye’nin sevilen isimleri için Barilla’nın Executive Chef’lerinden Fabio Foltran ile mutfağa girdi.Türkali ile Foltran, Akdeniz mutfağının en gözde lezzetlerinden Tagliatelle al salmone, Linguine cozze e vongole ve Orechiette cime di rapayı kendi yorumu ile hazırlayarak ikram etti. Anılarımız damakta diyerek, muhabbet arası yemek tariflerinin yer aldığı Hayatımın Yemekleri kitabı ile büyük beğeni toplayan ve okuyan herkesi etkileyerek “Hayatımın yemeği hangisi” diye sorgulatan ünlü sanatçının sürprizi ise İtalyan usulü tiramisu oldu.
diyetisyen makarna

Geceye hazırladığı menü ve sohbeti ile renk katan Türkali, konuklarına hem lezzet şöleni hem de keyifli anlar yaşattı.

gıda gündemi

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir