Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

akademik diyetisyen, kitap, araştırma, okuma

Yeni Yüzyıl, Galata, Arel ve Bitlis Eren Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Yeni Yüzyıl, Arel, Bitlis Eren ve Galata Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Başvuru adresi
Yeni Yüzyıl Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi Yeni Yüzyıl Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Galata Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Profesör Galata Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Arel Sağlık Bilimleri Fakültesi / Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi Arel Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Bitlis Eren Sağlık Bilimleri Fakültesi Profesör Bitlis Eren Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Galata, Arel, Bitlis Eren ve Yeni Yüzyıl Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Arel, Yeni Yüzyıl, Galata ve Bitlis Eren Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Bitlis Eren, Galata, Yeni Yüzyıl ve Arel Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. Kimi ilanlar hakikaten bu kadar da pes dedirtiyor. TC yazmayı unutmuşlar, şikayetçiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir