Alexa’da yükselmenin altın kuralları

alexa türkiye, alexa turkey, alexa camera, http://www.alexa.com/siteinfo/gercekdiyetisyenler.com#trafficstats, alexa, alexa nedir, alexa yükselme yöntemleri, alexa değerini artırma, alexa kasma, alexa site sorgulama, alexa site ilerletme, http://www.alexa.com/siteinfo/gercekdiyetisyenler.com,

Alexa sıralamasında yükselmek gibi merak ettiğiniz soruyu en iyi biçimde cevaplandırmaya çalıştık:

Alexa’da yükselmenin altın kuralları: Alexa widget’i sitenize ekleyin

Alexa’nın bir aracı olduğu için sitenize eklediğiniz zaman size fayda sağlayacaktır.Bu yöntemin kesinlikle işe yaraddığını söyleyebiliriz ama diğer yöntemler olmadıkça çok büyük yükselişler beklememenizde fayda vardır. Tek yapmanız gereken altta verdiğimiz linkte siteismi.com yazan yerleri kendi site adresinizle değiştirip kodu kopyaladıktan sonra sitenizin kod yapısına eklemek olacaktır.

alexa nedir, alexa da yükselme, siteyi alexa ya ekleme, alexa widget işe yarar mı, web site para kazanma

Alexa’da yükselmenin altın kuralları: Alexa Toolbar eklentisini yükleyin

Alexa’nın bir eklentisi olduğu için bu eklentinin tarayıcısında kurulu olan biri sitenizi girdiğinde Alexa sıralamanız yükselir.Bu eklentiyi kurup kendiniz bile sitenize girseniz alexa sıralamanıza etki edecektir.Alexa Toolbar eklentisi yüklü olan ziyaretçileri sitenize çekmek için yazılarınızı çeşitli webmaster forumlarında (R10,wm aracı vb.) veya facebookta bulunan webmaster gruplarında link vererek paylaşın.

Alexa’da yükselmenin altın kuralları: Alexa’ya kaydolun

Siz kayıt olsanız da olmasanız da Alexa,veritabanına sitenizi ekler.Ancak Alexa’nın bize sunduğu paralı paketlerde vardır.Bu paketleri satın alarak site bilgilerinizi Alexa üzerinden düzenleyebiliyorsunuz.Bu paketlerden birini 7 gün içinde ücretsiz deneyebiliyorsunuz (7. gün dolmadan iptal ettirmeniz gerekir.) Bütçenize veya hedefinize uygun paketi satın aldıktan sonra Alexa’nın sizi bu konuda unutmayacağına inanıyorum.

alexa nedir, alexa da yükselme, siteyi alexa ya ekleme, alexa widget işe yarar mı, web site para kazanma

Alexa’da yükselmenin altın kuralları: Sitenizde geçirilen süreyi artırın

Alexa’nın en çok dikkat ettiği konulardan birisidir. Kullanıcının sitenizde kaldığı süreyi yükseltmek için kısa yazılardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Ayrıca kendi sahibi olduğunuz siteyi sürekli açıp kapatmayın.

Alexa’da yükselmenin altın kuralları: Web sitenizi güncel tutun

Sitenize belirli aralıklarla yazı girmenizi tavsiye ederim.Bu aralık tamamen size kalmış fakat bu aralıktan şaşmayınız.Her 12 saatte bir veya her 2 günde bir gibi bir program belirleyip bu aralığa görr yazılarınızı girip sitenizi güncel tutun.Eğer siz sitenizi unutursanız Google ve Alexa da sizi unutur.

alexa nedir, alexa da yükselme, siteyi alexa ya ekleme, alexa widget işe yarar mı, web site para kazanma

Alexa’da yükselmenin altın kuralları: Alexa ile ilgili yazılar yazın

Alexa ile ilgili yazılar yazmanız demek Alexa Toolbar eklentisi olabilecek kişileri sitenizi ziyaret etmesi gerek. Ayrıca bu tip yazılarınızın içinde Alexa ya link vererek Alexa’yı unutmadığınızı gösterin. Alexa’da sizi unutmayacaktır.

Alexa’da yükselmenin altın kuralları: Backlink alın

Bu konuda yazdığımız Backlink nedir? Nasıl alınır? başlığıyla yazdığımız makaleyi okumanızı tavsiye ediyorum.

alexa nedir, alexa da yükselme, siteyi alexa ya ekleme, alexa widget işe yarar mı, web site para kazanma

Alexa’da yükselmenin altın kuralları: Web sitenizi Alexa’da aratın

Sitenizi günde 1 defa Alexa’da aratmak sitenizin Alexa sıralamasıyla ne kadar ilgili olduğunuzu gösterir. Alexa’da bu ilginizi karşılıksız bırakmaz, ancak bu yöntem kesin şekilde yükselmenizi sağlar diyemeyiz.

[button-green url=”http://www.alexa.com/siteinfo/gercekdiyetisyenler.com” target=”_blank” position=”center”]ALEXA.COM SIRALAMANIZI KONTROL EDİN[/button-green]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir