Türkiye geneli diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

İstanbul/Türkiye geneli ilinde hizmet veren Havuç Sağlıklı Yaşam Merkezi, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor!

Genel nitelikler

Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yönü güçlü

Tercihen Türkiye genelinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek diyetisyen arıyoruz.

Pozisyon bilgileri

  • Maaş: 3000-3499₺
  • İstihdam sayısı: 2
  • Çalışma biçimi: Diğer
  • Son başvuru tarihi: 2021-03-15

Türkiye genelinde hizmet veren Havuç Sağlıklı Yaşam Merkezi, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu ‘DİYABET VE HASTALIKLAR’alanında deneyimli diyetisyen arıyor!

Genel nitelikler

Merve Diyet Sağlıklı Yaşam Merkezi grubunda yer alan Türkiye’nin ilk ve tek kategori bazlı diyetisyen Havuç mobil uygulama projemizde yer almak üzere:

· Diyabet ve hastalıklarda beslenme alanında uzman klinik diyetisyen,

Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun; 4 yıllık öğrencilik süresince seminer /tez çalışması veya mezuniyet sonrası çalışma veya iş deneyimi veya lisansüstü eğitiminde ve DİYABET VE HASTALIKLARDA BESLENME üzerinde deneyim sahibi olan adaylar aranmaktadır.

· Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yönü güçlü,

· Sistemimiz online platform çalışma sistemi olduğundan Türkiye’nin her yerinde yaşıyor olabilirsiniz.

Pozisyon bilgileri

· Maaş: Görüşülerek belirlenecektir.

· İstihdam sayısı: 2

· Çalışma biçimi: Esnek

· Son başvuru tarihi: 15.03.2021

Başvuru bilgileri

İstanbul’da yaşayan adaylarımız için görüşmelerimiz online veya yüz yüze yapılacak olup, İstanbul dışından başvuran adaylarımızın görüşmeleri online platform üzerinden gerçekleştirilecektir.

Aşağıdaki mail adresini kullanarak iş ilanına başvuru yapabilirsiniz:

· Diyetisyen Merve Kalelioğlu

· mervediyet@gmail.com

Başvuru bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak / Burada yer alan bağlantı adresini kullanarak iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Kabul edildi: Bu iş ilanında beyan ettiğim bilgilerin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ben sorumluyum. İlanın değerlendirme sonrasında en geç 3 iş günü içinde yayımlanacağını biliyorum. İlanlar, son başvuru tarihinden sonra tamamen silinmez, sadece başvuru iletişim bilgileri silinir. Kabul ediyorum, onaylıyorum.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir