Rize diyetisyen iş ilanı

Fazla kilo alımını önlemek için öneriler, Alınan kiloların dağılımı önemli midir?, Hamilelikte aşırı kilo alımının zararlı, Gebelikte yetersiz kilo alınırsa, Gebelikte kaç kilo alınmalıdır,

Merkez/Rize ilinde hizmet veren Karadeniz Kadın Doğum kliniği, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor!

Genel nitelikler

Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun, Hasta memnuniyeti ve hizmet kalitesi odaklı bir anlayışa sahip, Uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yönü güçlü, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği temel esnekliğe sahip, Etik kodları özümsemiş

Tercihen Rize ilinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek diyetisyen arıyoruz.

Pozisyon bilgileri

  • Maaş: 3.000-4.000₺
  • İstihdam sayısı: 1
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Son başvuru tarihi: 2021-04-16

Kadın Doğum Kliniğimizde tam zamanlı çalışacak ekip arkadaşımızı arıyoruz.

Başvuru bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak iş ilanına başvurabilirsiniz.

  • Azra Akmut
  • 05534753*** (Fotoğraflı özgeçmişinizi mail olarak ulaştırmanız sonrasında telefon görüşmesi yapılacaktır).
  • azraakmut@gmail.com

Kabul edildi: Bu iş ilanında beyan ettiğim bilgilerin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ben sorumluyum. İlanın değerlendirme sonrasında en geç 3 iş günü içinde yayımlanacağını biliyorum. İlanlar, son başvuru tarihinden sonra tamamen silinmez, sadece başvuru iletişim bilgileri silinir. Kabul ediyorum, onaylıyorum.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code