İstanbul diyetisyen iş ilanı

yanmış ekmek, çok kızarmış besin

Büyükçekmece/Hadımköy/İstanbul ilinde hizmet veren Erbe Kurumsal, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor!

Genel nitelikler

Tercihen İstanbul ilinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek, mesleğini etik kodlar dahilinde icra edecek diyetisyen arıyoruz. Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu, özverili, toplu beslenmeye ilgili çalışma saatleri 06.00-15.00/15.00-23.30 olacak şekilde vardiyalı çalışabilecek (sabah 06.00 da ve 23.30 da servis vardır) diyetisyen arıyoruz.

Pozisyon bilgileri

  • Maaş: 20.000-30.000₺
  • İstihdam sayısı: 1
  • Çalışma biçimi: tam zamanlı, haftanın 6 günü
  • Son başvuru tarihi: 2024-01-12

Başvuru bilgileri

Burada yer alan bağlantı adresini ya da iletişim bilgilerini kullanarak iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

  • Yetkili: Tolunay Yılmaz
  • Özgeçmiş göndermeniz gereken mail adresi: dyt.tolunayyilmaz@gmail.com
  • Özgeçmiş ulaştırdıktan sonra arayabileceğiniz telefon numarası: 05539891214

İstanbul diyetisyen iş ilanı, İstanbul diyetisyen iş ilanları, İstanbul beslenme uzmanı iş ilanı, İstanbul beslenme uzmanı iş ilanları, İstanbul beslenme ve diyetetik iş ilanı, İstanbul beslenme ve diyetetik iş ilanları, Gerçek Diyetisyenler Sitesi iş ilanları, diyetisyen iş ilanları, Büyükçekmece/Hadımköy diyetisyen iş ilanı, diyetisyenlik ilanları 2022, Erbe Kurumsal diyetisyen alımı, Erbe Kurumsal açık pozisyonlar, İstanbul Erbe Kurumsal iş ilanları, Büyükçekmece/Hadımköy Erbe Kurumsal personel alım ilanları

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir