Diyetisyenler için 8 maddede gelir artırma yöntemleri

türkiye ve dünyada beslenme ve diyetetik eğitimi - gerçek diyetisyenler sitesi, gerçek diyetisyen, diyetisyen dünyası,

Mevcut geliriniz geçinmenize yetmiyorsa, ek gelir elde etmek istiyorsanız masa başında para kazanma seçeneklerini sizin için derledik.

diyetisyen maaşları, özel hastane Diyetisyen ücretleri, Diyetisyen ücretleri 2016, Diyetisyen ücretleri istanbul, online diyetisyen bedava, diyetisyen dünyası, diyetisyen iş ilanı, Diyetisyen iş ilanı 2016, diyetisyen maaşları 2016, diyetisyen taban puanları, diyet listesi, diyetisyen nedir, sözleşmeli diyetisyen ücretleri, ÖZEL HASTANE DİYETİSYEN MAAŞLARI, TIP MERKEZİ DİYETİSYEN MAAŞLARI, DİYETİSYENLER NE KADAR KAZANIYOR, BESLENME UZMANI MAAŞLARI

Mesleğinizi biraz geliştirerek yada hobinizi işe dönüştürerek para kazanabilirsiniz. Bunun için önce hangi konularda potansiyeliniz olduğuna karar vererek yeteneğiniz ve bilginiz olduğu işlere yönelmelisiniz.

diyetisyen maaşları 2016, Diyetisyen ücretleri, Diyetisyen ücretleri 2016, Diyetisyen ücretleri istanbul, online diyetisyen bedava, diyetisyen dünyası, diyetisyen iş ilanı, Diyetisyen iş ilanı 2016, diyetisyen maaşları 2016, diyetisyen taban puanları, diyet listesi, diyetisyen nedir, sözleşmeli diyetisyen ücretleri

1. Online diyet danışmanlığı

Diyetisyenler için en iyi gelir artırma yöntemi online beslenme ve diyet danışmanlığı vermektir. Böylece hem meslekte ilerlemiş hem de gelirinizi artırmış olacaksınız.

yılbaşında beslenme, yeni yılda beslenme, yıl başında beslenme ve diyet, yeni yıl menüleri, yeni yıl zayıflama önerileri, 2017 zayıflama tiyoları

2. Güzellik merkezleri ya da spor salonları

Diyetisyenler için en iyi gelir artırma yöntemlerinden ikincisi küçük spor salonları ya da güzellik merkezlerinde, sözleşme yaparak ya da seans başına anlaşarak beslenme ve diyet danışmanlığı vermektir. Böylece hem meslekte ilerlemiş hem de gelirinizi artırmış olacaksınız.

sınav eş anlamlısı, sınav diyet, sınav dönemi beslenme, sınav sonuçları,

3. Evde ders vermek

Bilgi sahibi olduğunuz bir konuda ders verebilirsiniz. İllaki öğretmen olmanıza gerek yok. Bir konuda yeterli bilgi birikimine sahipseniz haftanın bazı günlerinde evde ders verebilirsiniz. Örneğin kolej mezunu iseniz yada üniversitede İngilizce hazırlık eğitimi aldıysanız ilköğretim çocuklarına İngilizce dersi verebilirsiniz. Lisans mezunu iseniz hakim olduğunuz konuda çocuklara ders verebilir derslerine yardımcı olabilirsiniz. Bilgisayar bilginiz iyi ise bu konuda ders verebilirsiniz. Sizin kolaylıkla kullandığınız MS Office programlarını başkalarına öğreterek bile para kazanabilirsiniz.

türkiye ve dünyada beslenme ve diyetetik eğitimi - gerçek diyetisyenler sitesi, gerçek diyetisyen, diyetisyen dünyası,

4. Editörlük yapmak

Çeşitli firmalar için metin ve içerik yazarlığı yapabilirsiniz. Yeteneğiniz olduğu konuda dergilere, gazetelere yazı hazırlayabilir veya yazıların düzeltme işlerini yapabilirsiniz.

türkiye ve dünyada beslenme ve diyetetik eğitimi - gerçek diyetisyenler sitesi, gerçek diyetisyen, diyetisyen dünyası,

5. Akıllı telefonlara uygulama geliştirmek

Bilgisayar konusunda iyi bir eğitim almışsanız kendinizi bu konuda yetiştirirseniz size para kapıları sonuna kadar açılacaktır. İster web sitesi kurup bu bilgilerinizi kullanarak internet reklamları ile para kazanın isterse bilgilerinizi dvd, vcd hazırlayarak satabilirsiniz. Bunları yaparken kendinizi tanıtmış olacağınızdan iyi ücretle ders de verebilirsiniz.

Kendinizi yeterince geliştirebilirseniz son yıllarda popülaritesi giderek artan IOS, Android, Windows tabanlı akıllı telefon veya tablet bilgisayarlar için uygulamalar geliştirip bunları pazarlayabilir veya bu hizmetleri almak isteyenlere evinizden yardımcı olabilirsiniz.

Sosyal medya beslenme diyet sağlık zayıflama

6. Grafik tasarımı yapmak

Paket programları iyi derecede kullanabiliyorsanız boş vakitlerinizde grafik tasarımlar yapabilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız bu çalışmaları gazete, dergi, katalog, broşür, kitap işiyle uğraşan yerlere satabilir, hatta onlardan iş alabilirsiniz.

Sosyal medya beslenme diyet sağlık zayıflama

7. Yazılım yapmak

Bilgisayar eğitimi aldıysanız yada yazılıma meraklıysanız ilgi duyduğunuz konularda yazılım geliştirerek satabilirsiniz. Web tasarım arayüz programlarına hakimseniz animasyonlu veya HTML tabanlı internet siteleri tasarlayabiliyorsanız bu kabiliyetinizi paraya çevirmek zor olmayacaktır.

diyetisyen iş ilanları, beslenme ve diyetetik alımları, diyetisyen iş ilanı 2017

8. Fotoğraf satmak

Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, çektiğiniz fotoğrafları bir yerde biriktirin. Çünkü sürekli yeni fotoğraflar arayan online fotoğraf ajansları, hem fotoğraf hem de download başına da ücret ödüyor. Sizin de böyle bir yeteneğiniz varsa çektiğiniz fotoğrafları bu ajanslara gönderebilirsiniz. Fotoğraf arayanların en çok talep ettikleri konular iş, sağlık ve insan. Özellikle bu alanlardaki fotoğraflarınız beğeniliyorsa, ilgi görüyorsa bunları satıp para kazanabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir