Beslenme ve diyetetik alanında 9 akademik personel alınacak

eğitim, etkinlik, üniversite, okul, akademik, öğrenci, gözlük, araştırma

Avrasya, Gedik ve Mudanya Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Avrasya, Gedik, Mudanya ve Mudanya Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
Avrasya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi 2 Avrasya Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Mudanya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Profesör, Doçent, Doktor öğretim üyesi 3 Mudanya Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Profesör, Doçent, Doktor öğretim üyesi 3 Gedik Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Mudanya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Araştırma görevlisi 1 Mudanya Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 9
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Mudanya, Gedik ve Avrasya Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Gedik, Avrasya ve Mudanya Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Mudanya, Avrasya ve Gedik Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir