Ankara / Çankaya diyetisyen iş ilanı detayları

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Ankara / Çankaya İlindeki Artı Entegre Hizmet Yönetimi ve Gıda diyetisyen iş ilanı iş tanımı şu şekilde:

1-Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuş,
2-Diyet Menülerinin Planlamasında tecrübe sahibi,
3-Sektörüne ait gelişmeleri takip eden, yenilikçi ,
4-Diyet ürünlerinin üretiminde aktif rol alacak,
5-Deneyimli veya kendini geliştirmeye açık olan,
6-İletişim yeteneği güçlü,
7-Ekip Çalışmasına yatkın,
8-Tam zamanlı veya part time çalışabilen,
9-Müşterilerin gelişim süreçlerini takip edebilecek,
10-Müşteri memnuniyet odaklı,
11-Dış görünüşüne ve Kişisel bakımına önem veren,
12-Günlük diyet paketlerinin kontrolünü sağlayabilecek,
13-Pozitif, Sorumluluk sahibi
14- B sınıfı ehliyetine sahip , aktif araç kullanabilen,

Beslenme Uzmanı/Diyetisyen aday kriterleri

  • Deneyim: 2 yıl ve altı
  • Eğitim düzeyi: Lisans, bilim uzmanlığı (yüksek lisans), doktora
  • Yaşayabileceği şehir: Ankara / Çankaya
  • Son başvuru: 12 Ağustos 2017

[button-red url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/ankara-cankaya-diyetisyen-is-ilani-basvuru-sayfasi/” target=”_blank” position=”center”]Ankara / Çankaya ilindeki Artı Entegre Hizmet Yönetimi ve Gıda diyetisyen iş ilanı için: iş tanımı için tıklayınız[/button-red]

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyenDiyetisyen iş ilanları için neden “Gerçek Diyetisyenler Sitesi”?

İnsanların sağlıklı bir şekilde beslenmesi, varsa hastalıklarına özel olarak tıbbi beslenme tedavilerinin planlanması, zayıflaması ve istedikleri vücut ağırlığına ulaşabilmeleri için kişiye özel beslenme planı ve listeleri hazırlayan diyetisyenler; kamu kuruluşları ve özel sektöre ait birçok firmada beslenme ve diyetetik bölümünde çalışan profesyonel sağlık mensubudurlar. Özel hastanelerde, kliniklerde, restoranlarda, yeme-içme sektörü gibi farklı birçok alanda rahatlıkla iş bulabilirler.

Ankara / Çankaya İli Artı Entegre Hizmet Yönetimi ve Gıda pozisyonu için başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, o kurumun bünyesinde yürütülen beslenme ve diyetetik hizmetlerinde, sağlıklı veya hasta bireylerin yaşam standardını ve fiziksel özelliklerini bir arada ele alarak, kişinin amacına yönelik en etkili beslenme planını oluşturmanız beklenir. Üniversitelerin beslenme ve diyetetik bölümlerinden mezun, diyetetik, anatomi, fizyoloji, patoloji, biyokimya ve beslenme bilimleri ile yakından ilgili, doğa bilimlerine meraklı ve bu alanda iyi yetişmiş, özenli ve titiz çalışabilen; insan ilişkileri güçlü kişiler, diyetisyen ilanları arasından en cazip olduğunu düşündükleri ilanlara başvurarak, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler.

Firmalar, diyetisyen iş ilanı verirken, başvuruda bulunacak adayların gerekli eğitimlerini tamamlamış, besin maddeleri ile ilgili tam teşekküllü bilgiye sahip, beslenme trendlerini yakından takip eden kişiler olmalarını beklerler. Hastasının sağlığı konusunda hassas ve özenli davranan, iletişimi güçlü kişiler, bu alanda her zaman bir adım öndedirler. Ayrıca, diyetisyen iş ilanları için sadece yaşadığınız şehri göz önünde bulundurmak zorunda değilsiniz, farklı illerde de kendinize göre bir iş bulmanız kolay olacaktır.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir