Akdağ: “Daha çok personel istihdam edeceğiz”

Sağlık bakanı recep akdağ atama kpss diyetisyen puan

Sağlık Bakanı Akdağ: Bunu yaptığımız için millet altı saatin içerisinde dünyanın en hain çetelerinden, en hain terör örgütlerinden birisinin dersini verip, onu bir tokatla yere seriyor.

kpss diyetisyenlik 2017

Biz bundan asla vazgeçmeyeceğiz. Bunu yaptıkça ülke güçlenecek, bunu yaptıkça ekonomimiz güçlenecek, bunu yaptıkça bütçemiz kuvvetlenecek, bütçemiz kuvvetlendikçe sizlerin özlük haklarınızı kuvvetlendireceğiz. Sizlerin imkanlarını genişleteceğiz, daha çok personel istihdam edeceğiz. Üstünüzdeki iş yükünü azaltacağız. Kazandığınız paraları da azaltmadan bunu yapacağız.

Sağlık bakanı recep akdağ atama kpss diyetisyen puan

Sağlık Bakanı Recep Akdağ,

Milletin güçlü olduğu bir sistemde yargıcı, Anayasa Mahkemesi, Meclisi ve Cumhurbaşkanı sadece millete hizmet ederek ayakta kalacağını anlar ve öğrenir, dedi.

Sözleşmeli diyetisyenler kadroya geçecek mi?, kpss diyetisyen habeleri, Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kamu Hastaneler Kurumu KPSS Diyetisyen

Akdağ, Bingöl Devlet Hastanesi‘nin açılış töreninin kurumdaki konferans salonunda sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Mevcut sistemi eleştiren Akdağ, yeni anayasa ile milletin gücünün ötekilerin gücünün üstünde olacağını söyledi. Akdağ, mevcut sistemde bir Yargıtay başsavcısının, iktidar partisini kapatmaya yeltendiğini anımsatarak, şöyle konuştu:

Sağlık bakanı recep akdağ atama kpss diyetisyen puan

Demokrasiyle yönetiliyoruz. Milletin gücü ötekilerin gücünün üstünde olması lazım. Bir yargı düşünün ki millet adına karar veriyor. Ancak yargının üst yönetimini millet seçmiyor, onlar kendi aralarında bunu seçiyorlar. İşte ondan sonra başımıza ‘FETÖ’ diye bir bela çıkıyor. Bir başsavcı 20 milyon insanın oy verdiği bir partiyi ‘Ben kapatacağım.’ diyor. Bir sistem düşünün ki Anayasa Mahkemesinden bu kapatılma talebi 6’ya 5 oyla reddediliyor. Ya kabul edilseydi ne olacaktı? Ne sıkıntılar çekerdik. Şimdi bu yeni gelen sistem, yargının üstünde de sizi güçlü kılıyor. Meclisin üstünde de sizi güçlü kılıyor.

Sağlık Bakanı Recep AKDAĞ

Milletin üstünde bir güç tanımamaya kararlı olduklarını vurgulayan Akdağ, bu nedenle ayakta durduklarına dikkati çekti.

Akdağ, milletin üstünde güç tanımadıkları için terör örgütü PKK’nın kafasının ezilmiş bir biçimde paspasa dönüştüğünü dile getirerek, şöyle devam etti:

Bunu yaptığımız için millet 6 saatin içerisinde dünyanın en hain çetelerinden, en hain terör örgütlerinden birisinin dersini verip, onu bir tokatla yere seriyor. Biz bundan asla vazgeçmeyeceğiz. Bunu yaptıkça ülke güçlenecek, bunu yaptıkça ekonomimiz güçlenecek, bunu yaptıkça bütçemiz kuvvetlenecek, bütçemiz kuvvetlendikçe sizlerin özlük haklarınızı kuvvetlendireceğiz. Sizlerin imkanlarını genişleteceğiz, daha çok personel istihdam edeceğiz. Üstünüzdeki iş yükünü azaltacağız. Kazandığınız paraları da azaltmadan bunu yapacağız. Milletin güçlü olduğu bir sistemde yargıcı, Anayasa Mahkemesi, Meclisi ve Cumhurbaşkanı sadece millete hizmet ederek ayakta kalacağını anlar ve öğrenir.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir