5. Diyabet teknolojileri sempozyumu

İzmir

Değerli Katılımcılarımız diyabet tedavisi giderek çeşitlenip, hastaya göre düzenlenmesi gereken karmaşık seçenekler haline geliyor. Fakat gerek hastalığın önlenmesi gerekse glisemik kontrol açısından hala hedeflediğimiz yere ulaşabilmiş değiliz.

Özellikle son 30 yılda, diyabetle yaşamı kolaylaştırabilecek çok önemli teknolojiler geliştirildi. Glukoz yeni ölçüm yöntemleri, insülin infüzyon sistemleri, kapalı devre uygulamalar ve yeni insülinler aslında hep diyabetle mücadelemizi iyileştirmek, verimimizi artırmak için tasarlandı; fakat diyabet teknolojileri de giderek karmaşıklaşıyor. Yoğun gündemimizde, çocuk ve erişkin endokrinoloji uzmanları olarak, Türkiye’de bir araya gelip, diyabet tanı ve tedavisinde kullanabileceğimiz teknolojik gelişmeleri gözden geçiriyoruz.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Bilim Dalı ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Bilim Dalları olarak, Türk Diyabet Vakfı ve Türkiye Çocuk Endokrinolojisi ve Diyabet Derneği iş birliğiyle 19-21 Aralık 2024 tarihleri arasında, Prof. Dr. Şükran Darcan’ın onuruna İzmir’de gerçekleştirmeyi planladığımız 5. Diyabet Teknolojileri Sempozyumu’na katılımınız ve desteğiniz bizleri onurlandıracaktır. Saygı ve selamlarımızla.

Diyetisyenler için kayıt ücreti

Kayıt ücretine 2 gün bilimsel etkinliklere katılım, stant ve sergi alanlarına giriş, sempozyum çantası, program dahilindeki kahve molaları, öğle yemekleri basılı ve online dokümanlar dahildir. Kayıt ücretlerine ücretlerine %20 KDV eklenecektir. Firma Yetkilileri için uzman fiyatları geçerli olacaktır. Tüm katılımcı ve firma temsilcilerinin kaydolması zorunludur.

10 Haziran 2024 tarihine kadar diyetisyen ve hemşire ücreti 6.500₺, asistan 7.500 ve uzman doktor ücreti 9.000₺’dir. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir