1.Uluslararası Sporda ve Egzersizde Beslenme Kongresi

dumbell, ağırlık, dambıl, spor salonu

Değerli Katılımcılar, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak ilk uluslararası kongremizi, 03-05 Kasım 2023’te yapmayı planladığımızı heyecanla duyurmak istiyorum. Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin ulusal ve uluslararası alanda sağlık, bilim, teknoloji, spor ve sanat dallarındaki birleştirici ve bütünleştirici rolünden hareketle 1. Uluslararası Sporda ve Egzersizde Beslenme Kongresini gerçekleştirmek için ekip arkadaşlarımla birlikte yola çıktık.

Spor ve egzersizin sağlığı güçlendiren yönüne beslenme yaklaşımlarını çok yönlü bakış açısıyla ulusal ve uluslararası alanda duayen bilim insanlarının da katılımıyla ele almak istedik. 1.Uluslararası Sporda ve Egzersizde Beslenme Kongremizin ana konularını Sporda ve Egzersizde Beslenme, Özel durumlarda Spora ve Egzersize Çok Yönlü Bakış, Besin Destekleri ve Farklı Beslenme Yaklaşımları olarak belirledik.

Başkentimizde güzel bir sonbahar ayında üniversitemizin Gülhane külliyesinde sizleri ağırlamaktan son derece onur duyacağımızı bilmenizi isteriz. Bilimsel anlamda dolu dolu, keyifli, son derece verimli bir kongre olacağı inancıyla değerli katılımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla, SBÜ Gülhane Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü adına; Doç. Dr. Nevra KOÇ: Kongre Başkanı

Bilimsel program ve kayıt bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir