Türk diyabet ve obezite vakfı

Türk diyabet ve obezite vakfı

55 yılı aşan kuruluşu ile ülkemizde şeker hastalığının tanınması, tedavisi ve önlenmesinde öncü olmuş kuruluşumuz, ülke sathına yayılmış şubeleri ve bizimle çalışmış uzmanları ile 8 milyon şeker hastasına ve bir o kadar da aile mensuplarına diyabet konusunda yardımcı olmaktadırlar.

Kamu yararına çalışan her iki kuruluşumuz sizler için birçok yenilik ve açılımlar ile sağlıklı yaşam ve diyabetin komplikasyonlarından korunmanın yollarını ve sırlarını verecektir.

Hastalığa sağlıklı tanı konması, gelişmiş bir laboratuar ve testlerle imkanlaşır

Özel Diyabet Hastanesi bu imkanları bünyesinde bulunduran güvenilir bir kuruluştur. Hastanenin kendi sahasında gelişmiş bölümleri,uzun yılların deneyimlerinden sonra yeni gelişimlerle çok başarılı hizmetler vermektedir (Göz tarama bölümü, lazer ve cerrahi bölümleri en modern ameliyatları gerçekleştirmektedir).

Ayak bakım ve cerrahi bölümleriyle, Doppler ve Ultrasonografi laboratuarları her gün hastalarımızın hizmetindedir. Hastalarımıza, refakatlarına ve polikliniklerimize gelen herkese sağlıklı beslenmeye uygun hizmet veren bir diyet mutfağımız her gün açıktır.

Eğitim her şeyin esasını oluşturur

Diyabet gibi hayat boyu süren bir hastalıkta tedavinin vazgeçilmez en önemli unsur eğitimdir. Hergün eğitim hemşirelerimiz ve haftada bir gün doktorlarımız tarafından bu eğitimler yapılmaktadır.

[button-white url=”http://www.diabetvakfi.org/index.php” target=”_blank” position=”center”]Türk diyabet ve obezite vakfı web sitesi[/button-white]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir