Sivas diyetisyen iş ilanına başvur

diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanları 2016, diyetisyen iş ilanları istanbul, diyetisyen iş ilanları ankara, diyetisyen iş ilanları bursa, diyetisyen iş ilanı

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

2 Yorum

 1. MERHABALAR.ZİRAAT MÜHENDİSİYİM.İŞKURDAKİ SİVAS İÇİN ZİRAAT MÜHENDİSİ İŞ İLANINIZA MAHSUBEN BU MAİLİ ATIYORUM.ZİRAAT MÜHENDİSİYİM.ŞUAN AKTİF İŞ ARIYORUM VE KOŞULLARIMIZ UYUŞURSA SİZLERLE ÇALIŞMAK BANA ONUR VERECEKTİR.BELGELERİMİ EKTE GÖNDERİYORUM.SAYGILAR.GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR.
  KISA ÖZGEÇMİŞİM.
  1974 Zonguldak doğumluyum.1991 Yılında Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesinden mezun oldum.1997 Yılında İzmir Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bölümünden başarı ile mezun oldum.1998 Yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Fen-Edabiyat Fakültesinden 33 kredilik Öğretmenlik ve Sınıf Öğretmenliği Pedagojik Formasyon Belgesi aldım.Yaklaşık 3 yıl çeşitli devlet okullarında sırasıyla; ücretli ingilizce öğretmenliği,Türkçe ve Edabiyat öğretmenliği ve vekil sınıf öğretmenliği yaptım.Yine çeşitli sektörlerde Satış Temsilciliği yaptım.2000 Yılının Mart ayında askerlik görevimi tamamladım.Askerlik görevim esnasında tabur alanının ağaçlandırma,çimlendirme ve peyzaj çalışmaları projesini yürüttüm. 2004-2015 Yılları arasında Zonguldak İli Çaycuma İlçesinde faaliyet gösteren bir yumurta üretim işletmesinde; işletme müdürü,teknik müdür,ziraat mühendisi,veterinerlik hizmetleri,ön muhasebe,satış-pazarlama,halkla ilişkiler , peyzaj ve çevre düzenleme gibi görevleri bir arada yürüttüm.Daha sonra Zonguldak Ziraat Odası Başkanlığında ziraat mühendisi ve Genel Sekreter Vekili olarak çalıştım. Anadolu Tarım Ürünleri işletmesinde Ziraat Müh. Ve Yönetici olarak görev yaptım.B sınıfı sürücü ehliyetine sahibim ve aktif olarak araç kullanmaktayım.Sigara ve alkol kullanmıyorum.Sinema,seyahat etmek,internet,araştırmalar yapmak,teknolojik ve elektronik gelişmeleri takip etmek,çeşitli el becerileri ile uğraşmak hobilerimden bazılarıdır. Evliyim ve 10 ve 14 yaşlarında olan iki çocuk babasıyım.
  ÇETİN ÇOLBAN
  0542-43949**
  muhendis_**@hotmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir