Diyetinizde Bitkilere Yer Açın kitabını ücretsiz inceleyin!

Diyetinizde bitkilere yer açın kitabı

Asırlardır hastalıkları tedavi etmek amacıyla kullanılan bitkiler, günümüzde yine aynı amaçla ilaç ve besin takviyesi elde edilmesinde kullanılıyor.

Yeni Koronavirüs’le birlikte kullanımı artan besin takviyeleri, her ne kadar doğal ve zararsız gibi görünse de doğru kullanılmadığında ciddi yan etkilere hatta ölüme neden oluyor. Bu nedenle bitkilerin kullanımı konusunda bilinçlenmek ve gerektiğinde uzman desteği almak gerekiyor.

2014 yılında Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olan Şenol YILDIZ, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde lisansüstü eğitimini tamamlayarak bilim uzmanı unvanı almıştır.

Mesleki yaşamına fitoterapi ve besin takviyeleri alanında öncü bir Amerikan şirketinde görev alarak başlayan Şenol YILDIZ, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi‘nde Uzman Diyetisyen olarak görev yapmakta, 6 yıl önce başlayıp 8.500’ü aşkın hasta ve danışanın hayatına dokunduğu bütüncül diyet eğitimlerine ve beslenme tedavilerine yine aynı heyecanla devam etmektedir.

[button-red url=”https://play.google.com/store/books/details/Şenol_YILDIZ_Diyetinizde_Bitkilere_Yer_Açın?id=e0_sDwAAQBAJ” target=”_blank” position=”center”]KİTABI İNCELEYİN VE EDİNİN[/button-red]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. Okadar başarıdan sonra hakketmedigin değeri görmek ve haketmeyenlerin üstünüze laf etmesine mecbur kaliniyiruz beslenme ve diyetetik okuyan tüm arkadaşım ve benim atamaların arttırılması gereklidir toplum sagligimiz bizlerin elinde fırsat verilmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code