Şenol Güneş’ten diyetisyen sürprizi!

Şenol Güneş

Yeni sezon hazırlıklarını Slovakya’da Bratislava yakınlarındaki Samorin kasabasında sürdüren Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş sürpriz bir karar aldı! Tecrübeli çalıştırıcı, Slovakya kampına özel diyetisyen getirtti! Futbolcular, genel diyet programı uyguluyor.

Beşiktaş, Slovakya kampının ikinci gününü de çift antrenmanla geçirdi. Şenol Güneş tempoyu her geçen gün artırırken özellikle taktik çalışmalar kıran kırana geçiyor. 26 Temmuz’daki Avrupa Ligi elemesine kadar takımı hazır hale getirmek isteyen Güneş, yeni hücum organizasyonu üzerinde duruyor. Çift santrforlu sistem deneyen tecrübeli teknik adam Larin ve Love’u birlikte oynatırken geçmiş yıllarda olduğu gibi sık sık oyunu durdurarak uyarılar yaptı.

Futbolculara diyetisyen

Gazete Habertürk’ün haberine göre teknik direktör Şenol Güneş, Slovakya kampına özel diyetisyen getirtti. 1 yıldır kulüpte görev yapan Diyetisyen Müge Özyurt takımla birlikte Samorin’e giderken futbolculara genel diyet programı uyguluyor. Özyurt ayrıca her futbolcunun yağ ve kilo oranlarına göre özel programlar da hazırlıyor.

Şenol Güneş diyetisyenden çok memnun

Şenol Güneş’in Müge Özyurt’un çalışmalarından çok memnun olduğu ve bu yüzden kampa getirdiği öğrenildi.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir