Gerçek diyetisyenler online bebis

Randevularınızı, toplamda ne kadar danışanınız olduğunu, günlük, haftalık ve aylık periyodik sistem şeklinde takip edebileceksiniz…

Kimden ne kadar, ne zaman ödeme aldığınızı, finans durumunuzu, ofis içinde gelir giderinizi veya kişisel gelir giderlerinizi, aylık yıllık gibi toplam kazancınızı görme şansınız olacak.

mavi elma mağaza

Kendi arşivinizi oluşturup, istediğiniz yerden kolayca erişin…

Kime ne zaman hangi diyet planını verdiğinizi, Word excel gibi dosyalar da yaptığınız diyet / menü planlamalarınızı Online BeBiS içinde arşiv olarak tutup her durumda erişim ve paylaşım yapabileceksiniz…

Danışanlar için anlık araştırma analizleri elde edebileceksiniz.

Örneğin:

Size Fenilanin veya Arginin lazım, hangi besinlerde en çok aradığınız içerik (besin ögesi) var hemen görebiliyorsunuz…

Kayıtlarınızı kolayca oluşturup, güvenle saklayın…

Farklı yerlerdeki yarı zamanlı çalışmalarınızdaki ödemeleriniz ve danışanlarınızı ayrıca kayıtta tutabileceksiniz. Bununla birlikte tüm bu kayıtların takibini telefonunuzdan, tabletinizden, veya bilgisayarınızdan, kısacası pratik kullanımıyla her ortamdan, takibiniz yapabileceksiniz.

Sosyal medya ağlarını kullanarak arkadaşlarınızı davet ederek, yıllık kullanımı yapan her davet için ücretsiz aylık kullanım kazanma hakkını elde edebilirsiniz. diyetisyenprogrami.com veya onlinebebis.com dan bir hafta ücretsiz deneme versiyonunu kullanabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir