Onkoloji diyetisyenliği eğitimi 2. modülü!

Bu sertifikalı eğitim, kanıta dayalı diyet değerlendirme tekniklerini, kolayca erişilen yemek değerlendirme uygulamalarını ve onkoloji hastalarında doğru beslenme tedavisi uygulamak için diyete dayalı güncel, bilimsel bir yaklaşım sunar.

Bu kurs size çocuk, yetişkin ve yaşlılarda onkolojidre beslenme tedavisini destekleyecek çok sayıda şablon sunacaktır. Sağlık profesyonelleri için böyle bir beslenme kursunun faydası, mesleki kariyerinizde profesyonel bir yaklaşım ile teorik beslenme bilgisinin ötesine geçerek pratik ve bütünsel bir bakış açısı keşfetmenizi sağlamaktır.

Eğitim hakkında
Gastrointestinal sistem kanserlerinde beslenmenin değerlendirilmesi ve izlenmesi Mide Kanseri – Beslenme Yönetimi ve Tedavisi (TEORİK VE PRATİK) Pankreas, Karaciğer ve Safra Yolları Kanserleri-Beslenme Tedavisi ve Yönetimi (TEORİK VE PRATİK) Kolon Kanseri – Beslenme Yönetimi ve Tedavisi (TEORİK VE PRATİK)
Eğitim sonunda tüm modüllere katılan katılımcılara test sınavı uygulanacaktır. Sertifika almaya hak kazanmak için 100 üzerinden 70 puan alınması gerekmektedir.

Yorum yapın

*

code