Onkoloji diyetisyenliği eğitimi 2. modülü!

Onkoloji diyetisyenliği (1)

Bu sertifikalı eğitim, kanıta dayalı diyet değerlendirme tekniklerini, kolayca erişilen yemek değerlendirme uygulamalarını ve onkoloji hastalarında doğru beslenme tedavisi uygulamak için diyete dayalı güncel, bilimsel bir yaklaşım sunar.

Bu kurs size çocuk, yetişkin ve yaşlılarda onkolojidre beslenme tedavisini destekleyecek çok sayıda şablon sunacaktır. Sağlık profesyonelleri için böyle bir beslenme kursunun faydası, mesleki kariyerinizde profesyonel bir yaklaşım ile teorik beslenme bilgisinin ötesine geçerek pratik ve bütünsel bir bakış açısı keşfetmenizi sağlamaktır.

[tabs][tab title=”Eğitim hakkında”]Eğitim hakkında[/tab] [tab title=”Neler öğreneceksiniz?”]Gastrointestinal sistem kanserlerinde beslenmenin değerlendirilmesi ve izlenmesi Mide Kanseri – Beslenme Yönetimi ve Tedavisi (TEORİK VE PRATİK) Pankreas, Karaciğer ve Safra Yolları Kanserleri-Beslenme Tedavisi ve Yönetimi (TEORİK VE PRATİK) Kolon Kanseri – Beslenme Yönetimi ve Tedavisi (TEORİK VE PRATİK) [/tab] [tab title=”Değerlendirme”]Eğitim sonunda tüm modüllere katılan katılımcılara test sınavı uygulanacaktır. Sertifika almaya hak kazanmak için 100 üzerinden 70 puan alınması gerekmektedir.[/tab][/tabs]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir