Nutritime Dergisi’nin 2. sayısı çıktı, hemen oku!

nutritime, Nutritime Dergisi

Nutritime Dergisi, diyetisyenlerin kaleminden çıkan, kaynağını bilimsel verilerden alan yazılarını ikinci sayısıyla çıkardı!

Nutritime dergisi olarak yola çıkarken her şeyden önce sizlere doğru bilginin sunulmasını amaçladığımızı belirtmek isteriz. Değerli diyetisyen meslektaşlarımızla buluşma noktamız öncelikli olarak bu oldu. Türkiye’nin farklı noktalarında yaşasak da aynı yollardan geçip farklı noktalarda bulunsak da hedefimiz insan sağlığına öncelik verip hiçbir ticari amaç gütmeden sizlere doğru bilgiyi en iyi şekilde ulaştırmaktır. Bu doğru bilgileri sizlere ulaştırmadan önce yazılarımızın kaynağını bilimsel çalışmalardan alarak ilerliyoruz.

Hedefimiz beslenmeye dair tüm doğru bilgileri siz değerli okurlara geniş bir kitleye ulaşarak aktarmaktır. Sağlıklı olabilmenin ön koşullarından birisi olan beslenmenin bu denli tartışma konusu olduğu bu dönemde kafalardaki karışıklığı bir nebze olsun giderebilirsek ne mutlu bize! Çünkü amacımız toplumun beslenme ve beslenmeye dair tüm konularda bilinçlenmesidir.

Bu yolculukta bize eşlik etmek isterseniz;

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir