Marmaris diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanları 2016, diyetisyen iş ilanları istanbul, diyetisyen iş ilanları ankara, diyetisyen iş ilanları bursa, diyetisyen iş ilanı

GymBerry şirketi Marmaris şehrinde görev yapacak sağlık bilimleri beslenme ve diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor!

Şirket ya da kurum GymBerry
Pozisyon Diyetisyen
Tercih dilen iller Marmaris
Aranan diyetisyen personel sayısı 1
Diyetisyenin çalışma şekli Tam zamanlı ve daimi
Diyetisyen iş ilan tarihi 11.01.2017 – 30.01.2017
Diyetisyenin cinsiyeti Fark etmez
Diyetisyenin yaş aralığı Fark etmez
Diyetisyen deneyimi Alanında 2 yıl tecrübeli
Diyetisyen maaşı Ne yazık ki ₺ belirtilmemiştir, görüşülecektir.
Diyetisyen iş ilan detayı -Diyetisyen hizmeti almak isteyen tüm müşterilerin ölçüm ve takiplerinin yapılması

– Salonumuza gelen tüm üyelerin aylık vücut analizlerinin alınıp takiplerinin yapılması

-Cafe bölümünde üretilen detox ürünlerin kalori sayımı ve menülerin takip edilmesi

İŞ ORTAKLIĞI AYRINTILARI

Marmaris’te hizmet vermekte olan GYMBERRY Pilates stüdyosuna iş ortaklığı yapmak üzere;

Hizmet verilecek olan ölçüm cihazı (Tanita) edinilmesi gerekmektedir.

Diyetisyen hizmeti verilecek olan bölüm, Pilates Stüdyosu ve Detox Cafe arasında ve ana yola cepheli,tabela değeri olan bir konumda yer almaktadır.

Diyetisyenin müşterilere servis vereceği bölüm tamamen hazır durumdadır.(Ofis mobilyası,klima;tabela vs.)

Hizmet sağlanacak müşteri portföyü, tesisi kullanan misafirlerimiz ve münferit müşterileri de kapsamaktadır…

 

Diyetisyende aranan nitelikler Gymberry Pilates Stüdyosu ve Detox mutfağı ille Marmaris de hizmet vermekteyiz.

Detox Cafe ve Diyetisyen hizmeti ile müşteri portföyümüzü genişletmek hedefindeyiz.

Gymberry bünyesinde birlikte iş ortaklığı yapmak üzere;

– Sporcu beslenmesi bilgisine sahip

– Beslenme ve diyetetik lisans mezunu

– İngilizce bilen

– Dış görünüşüne özen gösteren

– Güler yüzlü, pozitif düşünce yapısına sahip

– Prezantabl, diksiyonu düzgün- İnsan ilişkilerinde başarılı

– Takipçi, analitik düşünebilen

– İkna kabiliyeti yüksek

– Marmaris’te ikamet eden

Diyetisten alınacaktır…

Diyetisyen iş ilanına başvur Bu Marmaris diyetisyen iş ilanına başvurmak için sayfanın en sonundaki bilgileri kullanabilirsiniz.

diyetisyen iş ilanları, beslenme ve diyetetik alımları, diyetisyen iş ilanı 2017

Marmaris diyetisyen iş ilanı diğer bilgileri

Bu ilana Kişisel Durumu “Normal” olanlarla birlikte “TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)” olanlar da başvurabilir.

Diyetisyen iş ilanları ile ilgili uyarı

Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nde yayımlanan iş ilanlarının içeriğinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ilan sahibi sorumludur. Bu sitede yayımlanan iş ilanları nedeniyle oluşabilecek herhangi bir mağduriyet ya da zarardan Gerçek Diyetisyenler Sitesi ve site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diyetisyen iş ilanları için neden “Gerçek Diyetisyenler Sitesi”?

İnsanların sağlıklı bir şekilde beslenmesi, varsa hastalıklarına özel olarak tıbbi beslenme tedavilerinin planlanması, zayıflaması ve istedikleri vücut ağırlığına ulaşabilmeleri için kişiye özel beslenme planı ve listeleri hazırlayan diyetisyenler; kamu kuruluşları ve özel sektöre ait birçok firmada beslenme ve diyetetik bölümünde çalışan profesyonel sağlık mensubudurlar. Özel hastanelerde, kliniklerde, restoranlarda, yeme-içme sektörü gibi farklı birçok alanda rahatlıkla iş bulabilirler.

Bu pozisyon için başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, o kurumun bünyesinde yürütülen beslenme ve diyetetik hizmetlerinde, sağlıklı veya hasta bireylerin yaşam standardını ve fiziksel özelliklerini bir arada ele alarak, kişinin amacına yönelik en etkili beslenme planını oluşturmanız beklenir.

Üniversitelerin beslenme ve diyetetik bölümlerinden mezun, diyetetik, anatomi, fizyoloji, patoloji, biyokimya ve beslenme bilimleri ile yakından ilgili, doğa bilimlerine meraklı ve bu alanda iyi yetişmiş, özenli ve titiz çalışabilen; insan ilişkileri güçlü kişiler, diyetisyen ilanları arasından en cazip olduğunu düşündükleri ilanlara başvurarak, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler. Firmalar, diyetisyen iş ilanı verirken, başvuruda bulunacak adayların gerekli eğitimlerini tamamlamış, besin maddeleri ile ilgili tam teşekküllü bilgiye sahip, beslenme trendlerini yakından takip eden kişiler olmalarını beklerler.

Hastasının sağlığı konusunda hassas ve özenli davranan, iletişimi güçlü kişiler, bu alanda her zaman bir adım öndedirler. Ayrıca, diyetisyen iş ilanları için sadece yaşadığınız şehri göz önünde bulundurmak zorunda değilsiniz, farklı illerde de kendinize göre bir iş bulmanız kolay olacaktır.

diyetisyen iş ilanları, beslenme ve diyetetik alımları, diyetisyen iş ilanı 2017

Bu diyetisyen iş ilanı için

4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikâyetleriniz için aşağıdaki formdan Gerçek Diyetisyenler Sitesi’ne ulaşabilirsiniz:

[alert-warning][button-white url=” http://www.gercekdiyetisyenler.com/iletisim” target=”_blank” position=”center”]bizimle iletişime geçmek için tıklayın[/button-white]

Yukarıdaki formu diyetisyen iş başvurusunu tamamlamak ya da bu diyetisyen iş ilanı hakkında detaylı bilgi edinmek için kullanmayınız.[/alert-warning]

Tüm diyetisyen iş ilanları “Gerçek Diyetisyenler Sitesi”nde!

Sağlık bilimleri beslenme ve diyetetik lisans mezunu diyetisyen iş ilanlarının tümünü aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz:

[button-white url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/diyet/diyetisyen-is-ilanlari/” target=”_blank” position=”center”]tüm diyetisyen iş ilanınlarına göz at[/button-white]

diyetisyen iş ilanları, beslenme ve diyetetik alımları, diyetisyen iş ilanı 2017

Marmaris diyetisyen iş ilanına başvur

Diyetisyen iş ilanlarına başvurmak ya da ilanlar hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen Gerçek Diyetisyenler Sitesi İletişim formlarını kullanmayınız. Marmaris diyetisyen iş ilanı için aşağıdaki bağlantıdan başvuru yönergelerini izleyebilirsiniz.

[button-green url=”http://isdeposu.net/is-ilani/diyetisyen-is-ortakligi-marmaris-696A891″ target=”_blank” position=”center”]Marmaris diyetisyen iş ilanınına başvurmak için tıklayın[/button-green]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir