Diyetisyenler mailGerçek Diyetisyenler Sitesi, 2015 yılında kurulan Diyet Doktorum Sitesi’nin devamı niteliğinde 2016 yılı Gerçek Diyetisyenler Mail Grubu na katıl, bedava sağlık haberleritemmuz ayı itibarı ile hizmet vermeye başlamıştır.

Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nin ziyaretçi profilini beslenme ve diyetetik mezunu diyetisyenler ile diyetisyen adaylarının yanı sıra, özel ve kamu sağlık sektörü çalışanları, yöneticileri, hekimler, devlet hastanesi ve üniversite hastanesi çalışan ve yöneticileri, eczaneler, ilaç firmaları, medikal şirketler ve sağlıkla ilgili haberleri araştıran ve sağlık alanı ile ilgilenen ziyaretçiler oluşturmaktadır.

Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nin kayıtlı 3.000’e yakın mail grubu üyesi bulunmaktadır.

Ayrıca Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde de çok sayıda üye, takipçi ya da abonesi bulunmaktadır. Bu sosyal medya mecralarında Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nin sayfaları bulunmakta, haberlerin bir kısmı buralarda da yayımlanmaktadır.

Gerçek Diyetisyenler Sitesi Mail Grubu’a katılmak için aşağıdaki kısa formu doldurunuz. Mail adresinizin doğruluğundan lütfen emin olunuz.ücretsiz diyet bilgileri, hızlı sağlık haberleri, Gerçek Diyetisyenler Mail Grubu na katıl

Error: Contact form not found.

ücretsiz diyet bilgileri, hızlı sağlık haberleri, Gerçek Diyetisyenler Mail Grubu na katıl