Küçükçekmece / İstanbul diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Küçükçekmece / İstanbul ilinde bulunan Psikolojik danışmanlık Ofisi, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik profesyoneli Beslenme Uzmanı (Diyetisyen) arıyor!

Psikolojik danışmanlık Ofisi Diyetisyen iş ilanı genel nitelikleri

Küçükçekmece Cennet Mah. Metrobüs Durağı’na 3 dakika mesafede bulunan Psikolojik danışmanlık ofisimde, prim usulü görevlendirilecek, part time ya da fulltime diyetisyen arkadaşlar arıyoruz. Bizim bulduğumuz danışanlar ile önceden telefonda görüşüp, Görüşme vakitlerini siz belirleyeceksiniz. TANITA cihazı alınacaktır.

[irp]

Psikolojik danışmanlık Ofisi Diyetisyen ilanı iş tanımı

  • Üniversitelerin:
    • Beslenme ve Diyetetik Fakülteleri,
    • Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü, 
    • Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu,
  • Beslenme ve Diyetetik alanında deneyimli,
  • Beslenme Uzmanı (Diyetisyen) aramaktayız.

[button-red url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/kucukcekmece-istanbul-diyetisyen-is-ilani-basvuru-sayfasikucukcekmece-istanbul-diyetisyen-is-ilani-kucukcekmece-istanbul-diyetisyen-alimi-kucukcekmece-istanbul-diyetisyenlik-alimi-kucukcekm/” target=”_blank” position=”center”]Küçükçekmece / İstanbul diyetisyen iş ilanı detay ve başvuru sayfası için tıklayınız[/button-red]

Ücretsiz olarak diyetisyen iş ilanı verebilirsiniz!

Diyetisyen iş ilanınızı burada yer alan formu doldurarak dilediğiniz sürede Diyetisyen istihdamını sağlayabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir