KPSS 2016/7 Yerleştirme sonuçları açıklandı!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) resmi internet sayfasından binlerce adayın merakla beklediği KPSS 2016/7 sonuçlarının açıklandığına dair duyuru yayımlandı. KPSS 2016/7 sonuçları ile ilgili tüm detaylar…

28 Ekim – 3 Kasım 2016 tarihleri arasında tercihleri alınan, Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlara sözleşmeli personel alımına ilişkin tercih sonuçları ÖSYM’nin resmi internet sayfası üzerinden açıklandı.

ÖSYM Resmi internet sayfasından binlerce aday tarafından merakla beklenen KPSS 2016/7 (Sağlık Bakanlığı) sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Adaylar T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleriyle sonuçlara erişim sağlayabilecekler.

ÖSYM tarafından yapılan resmi duyuru

KPSS-2016/7 Tercih Kılavuzunda yer alan Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme sonuçları, 7 Kasım 2016 tarihinde saat 16:50’den itibaren ÖSYM’nin sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Adaylara saygıyla duyurulur.

Kamu diyetisyen haberlerinden, gündem haberlerinden, son dakika haberlerinden, ÖSYM duyurularından, kamuya personel alımlarından ve çok daha fazlasından anında haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Yorum yapın

*

code