Kocaeli Üniversitesi KPSS ile “Diyetisyen” alım ilanı!

KPSS DİYETİSYEN

Kocaeli Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde istihdam edilmek üzere 87 hemşire 10 büro personeli 10 diğer sağlık personeli olmak üzere 107 sağlık personeli alımı için ilan yayınlamdı. Başvurular başladı.

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet adresinden yayınlanan ilana göre Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde istihdam edilmek üzere 107 kişi sağlık personeli alımı yapılacak. Alımı yapılacak personelde;

  • 53 lisans mezunu hemşire,
  • 34 lise mezunu hemşire,
  • 10 büro personeli,
  • 1 sağlık fizikçisi,
  • 1 diyetisyen ve
  • 8 diğer sağlık personeli olmak üzere 107 sağlık personeli alacak.

Başvuru şartları;

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki Memur olma şartlarını taşımak, sınav tarihi 18 yaşını tamamlamış olma, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisinin olmaması, görevini yapmaya engel fiziki ve ruhsal sağlık sorunu olmaması, 2016 yılında yapılan KPSS sınavına girmiş ve puan almış olmak.

Başvuru için gerekli belgeler;

KPSS sınav sonuç belgesi, diploma, 1 adet vesikalık fotoğraf, kimlik, erkekler için askerlik durum belgesi, Sözleşmeli personel başvuru formu,

Adaylar KPSS puan sıralamasına göre belirlenecek. KPSS puanı en yüksek adaydan başlanarak alımı yapılacak her kadro için 1 asil ve 1 yedek olmak üzere liste oluşturulacak. Başvuru yapacak adaylar için başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 15 Şubat 2018 günü mesai bitimidir. Başvuru için gerekli belgeler ile birlikte Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Personel Bürosu’na şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir