Kırklareli araştırma görevlisi diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanları 2016, diyetisyen iş ilanları istanbul, diyetisyen iş ilanları ankara, diyetisyen iş ilanları bursa, diyetisyen iş ilanı
 • İlan no : 1011265
 • İlanın çıkılacağı yer : Kırklareli Üniversitesi, Sağlık YO, Beslenme ve Diyetetik bölümü
 • Kadro unvan : Arş. Gör.
 • ALES Puanı : 70
 • Kadro Sayısı : 1
 • YDS/Dengi : 50
 • Kadro derecesi : 5

Kırklareli araştırma görevlisi diyetisyen iş ilanı tarihleri

 • Duyuru başlama tarihi : 03.11.2016
 • Son başvuru tarihi : 17.11.2016
 • Sonuç açıklama tarihi : 30.11.2016
 • Ön değerlendirme tarihi : 23.11.2016
 • Sınav giriş tarihi : 28.11.2016

Kırklareli araştırma görevlisi diyetisyen iş ilanı başvuru yeri

Sağlık Yüksekokulu, Kayalı Yerleşkesi Merkezi Derslik 2 Kofçaz Yolu Üzeri / KIRKLARELİ

Kırklareli araştırma görevlisi diyetisyen iş ilanı sonuçları

http://www.klu.edu.tr

Kırklareli araştırma görevlisi diyetisyen iş ilanı özel şartları

Beslenme ve Diyetetik Lisans mezunu olmak veya Beslenme ve Diyetetik Lisans mezunu olup aynı alanda tezli yüksek lisans yapmış veya yapıyor olmak veya doktora yapıyor olmak.

Kırklareli araştırma görevlisi diyetisyen iş ilanı genel şartları

1-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
2-Ögretim üyesi dışındaki ögretim elemani kadrolarina yapılacak atamalarda ALES’ten en az 70.0 puan almış olmak
3-Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS)) en az 50.0 puan veya eşdeğerliği ÖSYM tarafından kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,
4-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir
5-Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.

Kırklareli araştırma görevlisi diyetisyen iş ilanı unvan şartları

1-Araştırma görevlisi kadrosuna başvurabilmek için en az lisans mezunu olmak ve ilana ilk başvuru tarihi itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak gerekir.
2-Atama yapılacak programın Lisans/Önlisans eğitimine hangi alanda öğrenci alınıyorsa o alanda ALES’ten en az 70 puan almış olmak

Kırklareli araştırma görevlisi diyetisyen iş ilanı istenen belgeler

Kadroya başvuracak adayların başvuru genel ve özel şartlarına göre aşağıdaki belgeleri eksiksiz teslim etmeleri gerekmektedir.
Başvuru aşamasında tüm belgelerin fotokopileri kabul edilebilecektir.
1. Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sayfasındaki formlar bölümünde yer alan öğretim elemanı ilan başvuru formu eksiksiz olarak doldurulacaktır.
2. Özgeçmiş,
3. ALES Belgesi fotokopisi,
4. Yabancı dil belgesi.
5. Lisans ve (varsa) yüksek lisans diploma fotokopisi,
6. Lisans ve (varsa)Yüksek Lisans not ortalamasını gösteren transkript fotokopisi,(Ön değerlendirme ve değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, 4 lük not sisteminin 100 lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir)
7. Yüksek Lisans veya Doktora öğrenci belgesi (yeni tarihli)
8. Nüfus cüzdan fotokopisi,
9. Askerlik durum belgesi fotokopisi.
10. 2 adet fotoğraf,
Varsa bilimsel çalışmalarını içeren dosya eklenecektir. Süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli müracaatlar ile postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacak ve bu durumdaki adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Ön değerlendirme ve giriş sınavı sonuçları Üniversitemizin web adresinde yayınlanacaktır. Duyurular tebligat niteliğindedir.

Kırklareli araştırma görevlisi diyetisyen iş ilanı muafiyet

1) Doktora veya sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanların, tıpta veya diş hekimliğinde uzmanlık eğitimini tamamlayanların, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak öğretim görevlilerinin ve yükseköğretim kurumlarında öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanların bu Yönetmelik kapsamındaki öğretim elemanı kadrolarına başvurularında merkezi sınav şartı aranmaz.
2) Meslek yüksekokullarının, yabancı dil okutmanı, çevirici ve yabancı dille eğitim-öğretim yapılan programlarındaki öğretim görevlisi kadroları haricindeki öğretim elemanı kadrolarına başvurularda yabancı dil şartı aranmaz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir