Kayseri diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

ISS SAĞLIK ve EĞİTİM TESİSLERİ A.Ş. Diyetisyen arıyor!

Dış kaynak hizmeti sağlama konusunda iki kez dünya şampiyonu olan ekiple tanışın…

ISS Türkiye olarak; 30.000’i aşan aile üyemiz ile İstanbul Genel Müdürlük, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, Gaziantep, Eskişehir, Denizli bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5.000 noktada Temizlik, Güvenlik, Teknik Bakım, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bitki Bakımı ve Haşere Kontrolü ve Destek Hizmetler hizmeti sunuyor ve sektördeki lider konumumuzla büyümeye devam ediyoruz.

ISS olarak bizi özel kılan pek çok şey var. Küresel deneyim, yenilikçi teknolojiler, endüstriye yön veren süreçler gibi… Ancak başarımızın gerçek sırrı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma kapasitesine sahip, sıcakkanlı ekibimizde yatar.
Her gün, 530.000 kişilik ailemizin her bir üyesi, İnsani Dokunuşun Gücü ilkesinden aldığı ilhamla müşterilerin ihtiyaçlarını kavrıyor, onlarla empati kuruyor ve işlerin pürüzsüz yürümesi için var gücüyle çalışıyor. “

ISS Türkiye,

KAYSERİ ilinde Görevlendirilmek Üzere DİYETİSYEN aramaktadır.

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Beslenme ve Diyetetik),
  • Tercihen Hastane tecrübesi bulunan,
  • Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
  • İletişim ve prezantasyon yeteneği iyi,
  • Esnek çalışma saatlerine uyabilecek
  • Başvuru için lütfen buraya tıklayınız.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

3 Yorum

  1. Merhaba, Kayseri için ilan ne yazık ki sistem üzerinden kaldırılmıştır.

  2. İyi günler başvuru için kariyer.com adresine baktığımda Adana, İstanbul,İzmir illeri için ilan var ancak Kayseri ilanını göremiyorum . Diğer ilanlar kapsamında mı?

    1. nevşehir de merkezimiz için diyetisyen arıyoruz. ikamet olarak kalabilecekseniz iletişim tel: 0532 139 54 02 yarın mesai saatleri içinde arayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir