Kayseri diyet mutfağı devir ilanı

satılık kiralik diyet ofisi muayenehane (3)

Kayseri ilinde bulunan Diyet Mutfağı, devir için Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik profesyoneli Beslenme Uzmanı (Diyetisyen) arıyor!

Diyet Mutfağı Diyetisyen iş ilanı genel nitelikleri

Bir süredir yapmakta olduğumuz işimizi özel nedenlerden dolayı devretmek durumundayız. Diyet mutfağı ve diyet ofisi şeklinde devir işlemi olacaktır. İşlettiğimiz süre yaptığımız reklamlarla ve tanıtımlarla ismimizi duyurmuş bulunmaktayız. Ayrıca şuan devam eden ve ilerleyen süreçte gelecek olan hazırda üyeler vardır.Devir almayı düşünenler bunların faydasını görecektir. Mutfağın içerisinde Endüstriyel mutfak malzemeleri ve diğer malzemeler (raflar, tezgahlar, ocak, 2 fırın, ızgara, tost, detoks cihazı, yemek vakum cihazı, özel yemek servis kapları, soğuk oda, buz dolabı, derin dondurucu) kısacası her şey eksiksiz şekilde vardır. Ofiste de gene ofis malzemeleri (masa, sandalye, koltuklar) ve vücut analiz cihazı vardır. Sadece bilgisayarınızı alıp işe başlayabilirsiniz.  Karlı ve zevkli bir iş. Bize maliyeti 160 bin ₺ civarında olmuştu. O fiyata devrediyoruz. (Muhtemelen piyasalardan dolayı şuan açılacak olsa çok daha pahalı bir fiyat tutar.)

[irp]

Diyet Mutfağı Diyetisyen ilanı iş tanımı

  • Üniversitelerin:
    • Beslenme ve Diyetetik Fakülteleri,
    • Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü, 
    • Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu,
  • Beslenme Uzmanı (Diyetisyen) aramaktayız.

[button-red url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/kayseri-diyetisyen-is-ilani-basvuru-sayfasi-2/” target=”_blank” position=”center”]Kayseri diyetisyen iş ilanı detay ve başvuru sayfası için tıklayınız[/button-red]

Ücretsiz olarak diyetisyen iş ilanı verebilirsiniz!

Diyetisyen iş ilanınızı burada yer alan formu doldurarak dilediğiniz sürede Diyetisyen istihdamını sağlayabilirsiniz.

 

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir