İzmir ürün uzmanı iş ilanı

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

İzmir ilinde bulunan Vitabiotics, ürün uzmanı arıyor!

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı genel nitelikleri

Vitabiotics, 45 yılı aşkın süredir yenilikçi sağlık ürünleri üreten, geliştiren, insan sağlığı konusundaki araştırmalara kendini adamış global bir sağlık şirketidir. Genel merkezi İngiltere’de bulunan şirket, tüm dünyada 3000’nin üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Ürünleri bugün 110 ülkede tüketiciler tarafından tercih edilmekte, sağlık profesyonelleri tarafından önerilmektedir. Vitabiotics, İngiltere’de, Kadın Sağlığı, Erkek Sağlığı, Saç Ürünleri, Hamilelik Ürünleri, Kemik ve Eklem Sağlığı, Göz Sağlığı, Hafıza Destek Ürünleri ve Menopoz Ürünleri olmak üzere 8 ayrı kategorinin ve toplam vitamin mineral pazarının liderdir.

Siz de sağlıklı yaşama kendini adamış, benzersiz bir portföye sahip bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız bize ulaşın.

İlginiz için teşekkürler.

Rolün Ana Sorumlulukları

Ürünlerinin klinik çalışmalarını, özelliklerini ve portföyün kendi içerisindeki ilişkisini iyi özümsemek ve tüm paydaşlara teknik düzeyi yüksek sunumlarla aktarmak.

Sorumlu olduğu bölge ve paydaşlara yönelik iş planları oluşturmak, uygulamak ve kendisine verilen kişisel hedefleri (tanıtım, eğitim, satış, ziyaret) gerçekleştirmek
Ürünlerin pazar penetrasyonunu arttırmak için yeni iş fırsatları ortaya çıkartmak ve olgunlaştırmak
Sağlıklı yaşamı destekleyen tüm yaklaşımları özümsemek, tutkuyla aktarmak
Türkiye’de vitamin mineral ihtiyacı konusundaki bilinci arttırmak

[irp]

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen ilanı iş tanımı

 • Üniversite mezunu
 • Sağlık sektöründe satış alanında minimum 1 yıl deneyimli
 • Çalıştığı dönem içerisinde yüksek başarı grafiği sergilemiş
 • Kaliteli odağı yüksek
 • Sağlıklı beslenme konusunda tutkulu ve/veya spor yapan
 • Bilgiyi aktarmaktan keyif alan, sunum becerisi gelişmiş
 • İlişki kurma ve sürdürme konusunda çok güçlü
 • Analitik düşünen ve etkin planlama yapabilen
 • Mücadeleci, rekabetçi ve çoklu iş yönetme becerisine sahip
 • Microsoft Office programlarına hakim
 • Sürücü ehliyeti olan ve seyahat konusunda esnek
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

[button-red url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/izmir-urun-uzmani-is-ilani-basvuru-sayfasi/” target=”_blank” position=”center”]İzmir ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı detay ve başvuru sayfası için tıklayınız[/button-red]

Ücretsiz olarak ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı verebilirsiniz!

ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanınızı burada yer alan formu doldurarak dilediğiniz sürede ürün uzmanı/diyetisyen istihdamını sağlayabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir