İzmir ürün uzmanı iş ilanı başvuru sayfası

İzmir ilinde bulunan Vitabiotics, ürün uzmanı arıyor!

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı aday kriterleri

  • Tecrübe: Alanında 2-16 yıl mesleki deneyimli adaylar
  • Eğitim düzeyi: Lisans (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı pozisyon bilgileri

[irp]

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı başvuru tarihleri

İzmir ili için Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı şu tarihe kadar günceldir:  25/02/2019

Yasal uyarı

Gerçek ürün uzmanı/diyetisyenler Sitesi’nde yayımlanan iş ilanlarının içeriğinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ilan sahibi sorumludur. Bu sitede yayımlanan iş ilanları nedeniyle oluşabilecek herhangi bir mağduriyet ya da zarardan Gerçek ürün uzmanı/diyetisyenler Sitesi ve site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

[irp posts=”5938″ name=”Özel hastanede çalışan ürün uzmanı/diyetisyenin 2018 yılı maaşı ne kadar?”]

Ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanları için neden “Gerçek ürün uzmanı/diyetisyenler Sitesi”?

İnsanların sağlıklı bir şekilde beslenmesi, varsa hastalıklarına özel olarak tıbbi beslenme tedavilerinin planlanması, zayıflaması ve istedikleri vücut ağırlığına ulaşabilmeleri için kişiye özel beslenme planı ve listeleri hazırlayan ürün uzmanı/diyetisyenler; kamu kuruluşları ve özel sektöre ait birçok firmada beslenme ve diyetetik bölümünde çalışan profesyonel sağlık mensubudurlar. Özel hastanelerde, kliniklerde, restoranlarda, yeme-içme sektörü gibi farklı birçok alanda rahatlıkla iş bulabilirler.

Bu pozisyon için başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, o kurumun bünyesinde yürütülen beslenme ve diyetetik hizmetlerinde, sağlıklı veya hasta bireylerin yaşam standardını ve fiziksel özelliklerini bir arada ele alarak, kişinin amacına yönelik en etkili beslenme planını oluşturmanız beklenir.

Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun, diyetetik, anatomi, fizyoloji, patoloji, biyokimya ve beslenme bilimleri ile yakından ilgili, doğa bilimlerine meraklı ve bu alanda iyi yetişmiş, özenli ve titiz çalışabilen; insan ilişkileri güçlü kişiler, ürün uzmanı/diyetisyen ilanları arasından en cazip olduğunu düşündükleri ilanlara başvurarak, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler. Firmalar, ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı verirken, başvuruda bulunacak adayların gerekli eğitimlerini tamamlamış, besin maddeleri ile ilgili tam teşekküllü bilgiye sahip, beslenme trendlerini yakından takip eden kişiler olmalarını beklerler.

Hastasının sağlığı konusunda hassas ve özenli davranan, iletişimi güçlü kişiler, bu alanda her zaman bir adım öndedirler. Ayrıca, ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanları için sadece yaşadığınız şehri göz önünde bulundurmak zorunda değilsiniz, farklı illerde de kendinize göre bir iş bulmanız kolay olacaktır.

Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı başvuru bilgileri

İzmir şehrinde bulunan Vitabiotics ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanına online olarak başvurmak için lütfen aşağıdaki düğmeye tıklayınız.

Ücretsiz olarak ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanı verebilirsiniz!

ürün uzmanı/diyetisyen iş ilanınızı burada yer alan formu doldurarak dilediğiniz sürede ürün uzmanı/diyetisyen istihdamını sağlayabilirsiniz.

“İzmir ürün uzmanı iş ilanı başvuru sayfası” üzerine bir yorum

Yorum yapın

*

code