IV. Uluslararası gastronomi, gıda ve beslenme konferansı

sempozyum, seminer, konferans, etkinlik, akademik

Sevgili meslektaşım, Sizi 16-19 Kasım 2023 tarihlerinde Antalya, Türkiye’de gerçekleşecek olan 4. Uluslararası Gastronomi, Gıda ve Beslenme Konferansı’na (ICGaFoN) davet ediyoruz. Konferans, Uluslararası Eğitim ve Araştırma Araştırmaları Derneği tarafından düzenlenmektedir. Bilim (ISRES).ICGaFoN, düzenli olarak düzenlenen yıllık bir konferanstır. ICGaFoN 2023, ISRES tarafından düzenlenen 4. ICMeHeS konferansıdır.

Konferans yüz yüze yapılacaktır. Ancak online katılım seçeneği de bulunmaktadır. Online sunumu tercih eden katılımcıların kayıt sırasında sanal seçeneği seçmeleri gerekmektedir. Hakem değerlendirme sürecinden sonra tüm İngilizce bildiriler Eurasia Proceedings of Health, Environment and Life Sciences’ta (EPHELS) (www.ephels.net) yayınlanacaktır. Ayrıca ICGAFON konferansına tam metin olarak gönderilen yüksek kaliteli bildiriler davet edilir. International Journal of Secondary Metabolite (IJSM) dergisinin editörleri tarafından. IJSM, SCOPUS ve EBSCO indekslerinde/veritabanlarında indekslenmiştir.

ICGaFoN 2023 katılımcıları, ISRES Yayıncılık tarafından her yıl yayınlanan “Current Studies in Health and Life Sciences 2023” ve “Current Studies in Basic Sciences, Engineering and Technology 2023” kitaplarına bölüm gönderebilirler. Dergi ve kitap yayınları konferans katılımcıları için tamamen ücretsizdir. Araştırma makaleleri kitap bölümü olarak kabul edilmez. Konferans katılımcıları bir kitap bölümü göndermek isterlerse, kendi alanlarında teorik bir konu hakkında yazmaları gerekir. Yıllık kitaplar yayınlandıktan sonra indekslenmek üzere çeşitli veri tabanlarına (Scopus, web of science vb.) sunulacaktır.

Konferansın amacı, farklı ülkelerden bilim insanlarını, öğrencileri ve yöneticileri bir araya getirmek ve Gastronomi, Gıda ve Beslenmenin tüm alanlarındaki teorik ve pratik konuları tartışmaktır. Bu alandaki ileriye dönük değerli katkılarınız Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecek ve sunulması uygun görülenler ayrıca Bildiriler Kitabı’nda yayınlanacaktır. Uzmanlığınızı, deneyiminizi ve kaynaklarınızı iş arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir ortam oluşturmaktan memnuniyet duyacağız.

Saygılarımla, ICGaFoN Organizasyon Komitesi, detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir