Türkiye geneli diyetisyen iş ilanı

tbs diyetisyen işilanı, beslenme ve diyetetik iş ilanları

Türkiye geneli/İstanbul ilinde hizmet veren Havuç Sağlıklı Yaşam Merkezi, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor!

Genel nitelikler

Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun,, uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,, branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli,, ekip çalışmasına yatkın,, iletişim yönü güçlü,, dinamik çalışma ortamının gerektirdiği temel esnekliğe sahip,, etik kodları özümsemiş

Tercihen İstanbul ilinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek diyetisyen arıyoruz.

Pozisyon bilgileri

  • Maaş: 3.500-5.000₺
  • İstihdam sayısı: 2
  • Çalışma biçimi: Uzaktan
  • Son başvuru tarihi: 2021-05-31

Türkiye genelinde hizmet veren Havuç Sağlıklı Yaşam Merkezi, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu ‘ANNE-ÇOÇUK BESLENMESİ ’alanına en az 6 ay deneyimli diyetisyen arıyor! Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun; 4 yıllık öğrencilik süresince seminer /tez çalışması veya mezuniyet sonrası çalışma veya iş deneyimi veya lisansüstü eğitiminde ve ANNE/ÇOÇUK BESLENME üzerinde en az 6 ay deneyim sahibi olan adaylar aranmaktadır.

Başvuru bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak x diyetisyen iş ilanına başvuru yapabilirsiniz:

  • MERVE DİYET
  • 05492148808
  • havucapp@gmail.com

Kabul edildi: Bu iş ilanında beyan ettiğim bilgilerin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ben sorumluyum. İlanın değerlendirme sonrasında en geç 3 iş günü içinde yayımlanacağını biliyorum. İlanlar, son başvuru tarihinden sonra tamamen silinmez, sadece başvuru iletişim bilgileri silinir. Kabul ediyorum, onaylıyorum.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir