İstanbul diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanları 2016, diyetisyen iş ilanları istanbul, diyetisyen iş ilanları ankara, diyetisyen iş ilanları bursa, diyetisyen iş ilanı

Zayıflama ve Diyet Merkezi – Bakırköy’deki zayıflama merkezi diyetisyen arıyor!

İstanbul diyetisyen iş ilanı genel nitelikler

İstanbul Bakırköy’de Beslenme Danışmanlığı Merkezinde görevlendirilmek üzere beslenme ve diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyoruz.

İstanbul diyetisyen iş ilanı iş tanımı

 • Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuş,
 • En az 2 yıl hastane veya klinik deneyimi olan.(Mezun olduktan sonra Zorunlu yada gönüllü stajlar hariç)
 • Hastaların ölçüm sonuçlarına göre uygun beslenme programları hazırlayabilecek ve takibini gerçekleştirebilecek
 • Kurumsal beslenme Danışmanlığı konusunda tecrübeli veya bilgili
 • İletişim becerileri kuvvetli,
 • İkna ve temsil yeteneği kuvvetli,
 • Tercihen İngilizce bilen
 • Prezentabl,
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • Sosyal medayaya hakim
 • Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilecek,
 • Kişisel gelişimine önem veren ve sektöre ait gelişmeleri takip edecek,
 • Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu uzman / Diyetisyen istihdam edilecektir.

İstanbul diyetisyen iş ilanı iş türü

Tam zamanlı

İstanbul diyetisyen iş ilanı iş konumu

Bakırköy, Istanbul

İstanbul diyetisyen iş ilanı gerekli eğitim

Lisans

İstanbul diyetisyen iş ilanı gerekli deneyim

Hastahane veya klinik deneyiminiz var mı? (Staj Hariç): 2 yıl

İstanbul diyetisyen iş ilanına başvur

Lütfen,
Zayıflama ve Diyet Merkezi iş ilanına başvurmadan önce lütfen tüm başvuru talimatlarını gözden geçirin.

[button-white url=”http://tr.indeed.com/cmp/Zay%C4%B1flama-ve-Diyet-Merkezi/jobs/Diyetisyen-ed4db414cdbac2f3?q=Diyetisyen” target=”_blank” position=”center”]İstanbul diyetisyen iş ilanına başvur[/button-white]

Diyetisyen İş İlanları için neden “Gerçek Diyetisyenler Sitesi”?

İnsanların sağlıklı bir şekilde beslenmesi, varsa hastalıklarına özel olarak tıbbi beslenme tedavilerinin planlanması,  zayıflaması ve istedikleri vücut ağırlığına ulaşabilmeleri için kişiye özel beslenme planı ve listeleri hazırlayan diyetisyenler; kamu kuruluşları ve özel sektöre ait birçok firmada beslenme ve diyetetik bölümünde çalışan profesyonel sağlık mensubudurlar. Özel hastanelerde, kliniklerde, restoranlarda, yeme-içme sektörü gibi farklı birçok alanda rahatlıkla iş bulabilirler. Bu pozisyon için başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, o kurumun bünyesinde yürütülen beslenme ve diyetetik hizmetlerinde, sağlıklı veya hasta bireylerin yaşam standardını ve fiziksel özelliklerini bir arada ele alarak, kişinin amacına yönelik en etkili beslenme planını oluşturmanız beklenir. Üniversitelerin beslenme ve diyetetik bölümlerinden mezun, diyetetik, biyoloji, biyokimya ve beslenme bilimi ile yakından ilgili, doğa bilimlerine meraklı ve bu alanda iyi yetişmiş, özenli ve titiz çalışabilen; insan ilişkileri güçlü kişiler, diyetisyen ilanları arasından en cazip olduğunu düşündükleri ilanlara başvurarak, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler. Firmalar, diyetisyen iş ilanı verirken, başvuruda bulunacak adayların gerekli eğitimlerini tamamlamış, besin maddeleri ile ilgili tam teşekküllü bilgiye sahip, beslenme trendlerini yakından takip eden kişiler olmalarını beklerler. Hastasının sağlığı konusunda hassas ve özenli davranan, iletişimi güçlü kişiler, bu alanda her zaman bir adım öndedirler. Ayrıca, diyetisyen iş ilanları için sadece yaşadığınız şehri göz önünde bulundurmak zorunda değilsiniz, farklı illerde de kendinize göre bir iş bulmanız kolay olacaktır.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir