İstanbul Avrupa yakası uzman diyetisyen iş ilanı

diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanları 2016, diyetisyen iş ilanları istanbul, diyetisyen iş ilanları ankara, diyetisyen iş ilanları bursa, diyetisyen iş ilanı

Bitez şirketi İstanbul Avrupa yakası şehrinde görev yapacak sağlık bilimleri beslenme ve diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor!

Şirket ya da kurum Bitez
Pozisyon Uzman Diyetisyen
Tercih dilen iller İstanbul Avrupa yakası
Aranan diyetisyen personel sayısı 1
Diyetisyenin çalışma şekli Tam zamanlı ve daimi
Diyetisyen iş ilan tarihi 19.12.2016 – 15.02.2017
Diyetisyenin cinsiyeti Fark etmez
Diyetisyenin yaş aralığı 27 – 33
Diyetisyen deneyimi Alanında en az 5 yıl tecrübeli
Diyetisyen maaşı Ne yazık ki ₺ belirtilmemiştir, görüşülecektir.
Diyetisyen iş ilan detayı Mutfak Sorumlu Diyetisyeni
Mutfak ve yemekhane hizmetlerinin düzenli ve verimli bir şekilde yürütülmesi Mutfaktan Sorumlu Ahçı Başı ile birlikte koordineli olarak sağlar.
Yemeklerin besin değerlerinin yeterli ve besin maddelerinin dengeli olmasını sağlar.
Sürekli Planlı Diyet yemek alan müşteri ve personel için aylık yemek listelerini düzenler.
İşletmeye satın alınacak beslenme ile ilgili malzemelerin teknik şartnamelerinin hazırlanmasında bulunur.
Planlanan yemek listeleri ve satın alma kurallarına göre günlük iaşe çizelgelerinin hazırlanmasını ve malzemelerin sipariş edilmesini sağlar.
Satın alınacak beslenme ile ilgili malzemelerinmuayene kabul komisyonunda görev alır.
Mutfağın temizlik ve düzenini, mutfak personelinin sağlıklı olmasını, yiyeceklerin hijyen kurallarına uygun, lezzet ve besin değerlerinden kayba uğramadan pişirilmesini sağlar ve dağıtımını kontrol eder.
Hazırlanmış veya çiğ yiyeceklerin hijyen standartlarına uygun olarak saklanmasını sağlar ve denetler.
Yemek tarifelerini standartlaştırır ve gerektiğinde günün şartlarına uygun düzenlemeler yapar
Beslenme ile ilgili eksik, besin malzemelerini ihtiyaç belirleme komisyonu ile birlikte saptar ve alınması için satın alma ilk sürecini başlatır.
Hazırlanan yiyeceklerin müşterinin ve personelin tabağına kadar kaliteli bir şekilde getirilmesini F&B müdürlüğü ile birlikte sağlar.
Personel ve Müşteri yemek servisinin düzenli olarak işlemesini, yemek yenilen yerlerin ve yemek kaplarının modern usullerle temizlenmesini F&B Müdürlüğü ile birlikte koordineli bir şekilde sağlar.
Mutfak personelinin hizmet içi eğitim programını F&b Müdürlüğü ile planlayarak yaptırır. Beslenme ile ilgili seminer ve konferanslara katılır. İdarenin öngördüğü görevleri yerine getirmek.
Yönetim Sistemleri ile ilgili prosedür, talimat ,yasal ve diğer şartlara uymak.
Servis doktorunun verdiği diyetleri, Müşterilere göre belirtmiş olduğu, listeye bakarak, müşterinin alması gereken Kaloriye uygun diyet yemeklerini düzenler.
Gerektiğinde müşteri ile konuşarak işletme olanakları göz önünde tutulmak suretiyle gıda ve yemek çeşidi planlanmasını yapar.
Özel diyet alan hastalar için diyet aşçısına özel yemekler hazırlatır ve yemekleri özeller listesine yazar.(Ör. Nişasta peltesi, blenderize çorba v.s.)
Servislere çıkan diyet yemeklerini kontrol eder. Diyet yemeklerinin cins, miktar, nitelik, görünüş, sıcaklık vb. bakımlardan hastalara önerilen diyet yemeğine uygun olup olmadığını dağıtımdan önce görür ve düzenli dağıtılması için gerekli tedbirleri aldırır.
Müşterilerin diyetleriyle ilgili düzenlemeler yaparak, evde uygulayabilmesi için diyeti konusunda eğitim verir.
Ara öğün alması gereken müşterilere gündüz 2 (iki), gece 1 (bir) olmak üzere ara öğün listeleri hazırlar.
Diyetisyende aranan nitelikler Beslenme ve Diyetetik eğitim – öğretim programını tamamlayıp lisans alarak Diyetisyen unvanı almış olmak
Hizmet içi eğitim ya da oryantasyon eğitimi almış olmalıdır.
Güler yüzlü – girişken Sosyal ilişkileri güçlü Mesleğini Seven
Asgari 5 yıllık mesleki deneyime sahip olmak.
22 – 33 yaş aralığında genç ve dinamik
Diyetisyen iş ilanına başvur Bu İstanbul Avrupa yakası diyetisyen iş ilanına başvurmak için sayfanın en sonundaki bilgileri kullanabilirsiniz.

diyetisyen iş ilanları, beslenme ve diyetetik alımları, diyetisyen iş ilanı 2017

İstanbul Avrupa yakası diyetisyen iş ilanı diğer bilgileri

Bu ilana Kişisel Durumu “Normal” olanlarla birlikte “TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)” olanlar da başvurabilir.

Diyetisyen iş ilanları ile ilgili uyarı

Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nde yayımlanan iş ilanlarının içeriğinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ilan sahibi sorumludur. Bu sitede yayımlanan iş ilanları nedeniyle oluşabilecek herhangi bir mağduriyet ya da zarardan Gerçek Diyetisyenler Sitesi ve site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diyetisyen iş ilanları için neden “Gerçek Diyetisyenler Sitesi”?

İnsanların sağlıklı bir şekilde beslenmesi, varsa hastalıklarına özel olarak tıbbi beslenme tedavilerinin planlanması, zayıflaması ve istedikleri vücut ağırlığına ulaşabilmeleri için kişiye özel beslenme planı ve listeleri hazırlayan diyetisyenler; kamu kuruluşları ve özel sektöre ait birçok firmada beslenme ve diyetetik bölümünde çalışan profesyonel sağlık mensubudurlar. Özel hastanelerde, kliniklerde, restoranlarda, yeme-içme sektörü gibi farklı birçok alanda rahatlıkla iş bulabilirler.

Bu pozisyon için başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde, o kurumun bünyesinde yürütülen beslenme ve diyetetik hizmetlerinde, sağlıklı veya hasta bireylerin yaşam standardını ve fiziksel özelliklerini bir arada ele alarak, kişinin amacına yönelik en etkili beslenme planını oluşturmanız beklenir.

Üniversitelerin beslenme ve diyetetik bölümlerinden mezun, diyetetik, anatomi, fizyoloji, patoloji, biyokimya ve beslenme bilimleri ile yakından ilgili, doğa bilimlerine meraklı ve bu alanda iyi yetişmiş, özenli ve titiz çalışabilen; insan ilişkileri güçlü kişiler, diyetisyen ilanları arasından en cazip olduğunu düşündükleri ilanlara başvurarak, rahatlıkla yeni bir iş sahibi olabilirler. Firmalar, diyetisyen iş ilanı verirken, başvuruda bulunacak adayların gerekli eğitimlerini tamamlamış, besin maddeleri ile ilgili tam teşekküllü bilgiye sahip, beslenme trendlerini yakından takip eden kişiler olmalarını beklerler.

Hastasının sağlığı konusunda hassas ve özenli davranan, iletişimi güçlü kişiler, bu alanda her zaman bir adım öndedirler. Ayrıca, diyetisyen iş ilanları için sadece yaşadığınız şehri göz önünde bulundurmak zorunda değilsiniz, farklı illerde de kendinize göre bir iş bulmanız kolay olacaktır.

diyetisyen iş ilanları, beslenme ve diyetetik alımları, diyetisyen iş ilanı 2017

Bu diyetisyen iş ilanı için

4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikâyetleriniz için aşağıdaki formdan Gerçek Diyetisyenler Sitesi’ne ulaşabilirsiniz:

[alert-warning][button-white url=” http://www.gercekdiyetisyenler.com/iletisim” target=”_blank” position=”center”]bizimle iletişime geçmek için tıklayın[/button-white]

Yukarıdaki formu diyetisyen iş başvurusunu tamamlamak ya da bu diyetisyen iş ilanı hakkında detaylı bilgi edinmek için kullanmayınız.[/alert-warning]

Tüm diyetisyen iş ilanları “Gerçek Diyetisyenler Sitesi”nde!

Sağlık bilimleri beslenme ve diyetetik lisans mezunu diyetisyen iş ilanlarının tümünü aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz:

[button-white url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/diyet/diyetisyen-is-ilanlari/” target=”_blank” position=”center”]tüm diyetisyen iş ilanınlarına göz at[/button-white]

diyetisyen iş ilanları, beslenme ve diyetetik alımları, diyetisyen iş ilanı 2017

İstanbul Avrupa yakası diyetisyen iş ilanına başvur

Diyetisyen iş ilanlarına başvurmak ya da ilanlar hakkında detaylı bilgi edinmek için lütfen Gerçek Diyetisyenler Sitesi İletişim formlarını kullanmayınız. İstanbul Avrupa yakası diyetisyen iş ilanı için aşağıdaki bağlantıdan başvuru yönergelerini izleyebilirsiniz.

[button-green url=”http://isdeposu.net/is-ilani/uzman-diyetisyen-bakim-diyet-ve-guzellik-merkezleri-turizm-yiyecek-hizmetleri-yiyecek-ve-icecek-15-4F5D84C” target=”_blank” position=”center”]İstanbul Avrupa yakası diyetisyen iş ilanınına başvurmak için tıklayın[/button-green]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir