İsim hakkı ücreti ödemeden Adana‘da diyet yemek ofisi aç!

adana

Diyetisyen olarak siz de Adana’da Formena ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Formena, kişiye özel adrese teslim diyet yemekleri sunan bir şirkettir. Formena menüleri, diyetisyen kontrolünde ve standartlara uygun şekilde hazırlanır. Girişte tek seferlik 30.000 ₺ isim hakkı bedeli (Diyetisyenlerden bu bedel alınmamaktadır) ve aylık 1.000 ₺ sabit ücretle (KDV Hariç) Formenanın tüm desteklerinden başka hiçbir bedel ödemeyerek bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.

formena diyet ofisi

Formena’yı tanıyın

Danışanların günlük olarak tüketmesi gereken menüler Formena diyetisyenleri eşliğinde uygun kaloriyede paketlenerek danışanın adresine ulaştırılır.

Formena’yı yakından tanıyın

[tabs][tab title=”Formena’nın avantajları“]Sağlıklı kilo vermek istiyor, kilo verip her seferinde geri alıyorsanız, yoğun iş temposu yüzünden sağlıklı beslenerek diyet yapmaya zaman ayıramıyorsanız, her gün diyetinize uygun ne yiyeceğinizi bilmiyor, ya da sağlıksız beslenmek zorunda kalıyorsanız Formena ile tanışmalısınız. Devamını okuyun…[/tab][tabs][tab title=”Fiyatlarımız“]Gündüz programı ve tam günlük programı için lütfen buraya tıklayınız.[/tab][tabs][tab title=”Franchise“]Aylık sabit katılım bedeli ödeyerek siz de yaşadığınız ilde Formena ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Girişte tek seferlik 30.000 ₺ isim hakkı bedeli (Diyetisyenlerden bu bedel alınmamaktadır) ve aylık 1.000 ₺ sabit ücretle (KDV Hariç) Formenanın tüm desteklerinden başka hiçbir bedel ödemeyerek bu ailenin bir parçası olabilirsiniz. Devamı için lütfen buraya tıklayınız.[/tab][tabs][tab title=”Nasıl çalışır?“]Formena ile doğru beslenmenin aşamalarını görmek için lütfen buraya tıklayınız.[/tab] [tab title=”Sertifikalarımız”]Formena üretim ve kalite sertifikaları için lütfen buraya tıklayınız.[/tab] [tab title=”İletişim”]Formena iletişim bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.[/tab][/tabs]

Formena’yı daha yakından tanıyın

Formena’da ödemelerinizi  havale veya EFT yoluyla ya da teslimat sırasında kredi kartı veya nakit olarak kolayca yapabilirsiniz.

[button-green url=”mailto:bilgi@formena.com” target=”_blank” position=”center”]Formena’ya mail yoluyla ulaşın[/button-green] [button-red url=”https://www.formena.com/tr” target=”_blank” position=”center”]Formena web sitesini ziyaret edin[/button-red] [button-blue url=”tel:0850 304 29 69″ target=”_blank” position=”center”]Formena’yı arayın: 0850 304 29 69[/button-blue]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir