“Inbody” hakkında merak edilenler…

inbody vücut analiz yağ cihazı, gerçek diyetisyenler sitesi

Firmamız, INBODY Markasının Türkiye Temsilciliğini yapmak üzere 2016 yılında kurulmuştur. INBODY markası dünyada sektörün lider firmasıdır.

Teknoloji alanında son derece gelişmiş olan INBODY, Güney Kore markasıdır.

Firmamızı kurarken, hizmet vereceğimiz sektöre katkı sağlamak ve çeşitli alternatifler yaratmak fikri, öncelikli amacımız olmuştur. Firma olarak uzun yıllardır sektörün içinden gelen uzman kadromuz ile satış ve satış sonrası hizmet konusunda ödün vermeden çalışmaktayız.

InBody 570 Özel kampanya ve takas olanağı!

Medikal Sektörde Obezite, Spor ve Egzersiz Fizyolojisi, Fizik Tedavi, Estetik ve Güzellik alanlarında hizmet vermekteyiz.

Firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır ve müşterilerine en iyi kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktadır. Ürün portföyümüz sizlerin, arzu ve görüşleri doğrultusunda hızla genişleyerek artmaktadır.

İnBody 770

Ürünlerimizi markalarının bilinen, kullanımı yaygın olan, pratik kullanımlı, bilimsel alt yapısı oluşmuş, uluslararası kalite standartlarına sahip ürünler arasından seçerek, sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Satış sonrası teknik servisimiz ve ürünlerimizin Türkçe kullanım kılavuzları bulunmaktadır. Firmamız yurt içi ve yurt dışı fuarlar, kongreler ve sektörel toplantılara katılarak teknolojik ve diğer gelişmeleri takip edip, bu konuda müşterilerini de bilgilendirecektir.

İnBody 570

Ürün kalitesi, satış ve satış sonrası destek, kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir