Haliç Üniversitesi Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademisyen alacak

Haliç Üniversitesi logo

Haliç Üniversitesi Beslenme ve diyetetik alanında araştırma görevlisi, öğretim üyesi, doktor öğretim üyesi ve öğretim görevlisi alacak:

Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik (Türkçe) Araştırma Görevlisi Lisans eğitimini Beslenme ve Diyetetik alanında tamamlamış olmak, alanında tezli yüksek lisans veya doktora yapıyor olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik (Türkçe) Öğretim Görevlisi Lisans eğitimini Beslenme ve Diyetetik alanında tamamlamış, Tezli Yüksek Lisans eğitimini alanında yapmış ve doktora eğitimine alanında devam ediyor olmak. Alanında en az 2 yıl tecrübesi bulunmak
Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik (İngilizce) Dr. Öğretim Üyesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans Mezunu olmak, Beslenme ve Diyetetik Bölümü Programlarında doktorasını tamamlamış olmak. Yüksek Öğretim kurumlarında yabancı dil öğretimi ve yabancı dilde öğretim yapılmasında uyulacak esaslara ilişkin yönetmelikte belirlenen yeterliliğe sahip olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik (Türkçe) Dr. Öğretim Üyesi Lisans ve Tezli Yüksek Lisans eğitimini Beslenme ve Diyetetik alanında tamamlamış olmak. Doktora Eğitimini Beslenme ve Diyetetik veya Halk Sağlığı alanında tamamlamış olmak

İstenilen belgeler tam ve eksiksiz olarak PDF formatında ilanın başvuru süresi içerisinde
akademikilan@halic.edu.tr e-posta adresine gönderilebilir.
Şahsen Başvuru yapabilir. (Haliç Üniversitesi Rektörlüğü Yazı İşleri Müdürlüğü- Güzeltepe Mahallesi, 15 Temmuz Şehitler Caddesi, No:14/12 34060 Eyüpsultan – İSTANBUL)

  • İlan Tarihi : 22.03.2023
  • İlan Bitiş Tarihi : 6.04.2023
  • Ön Değerlendirme Tarihi : 11.04.2023
  • Giriş Sınavı Tarihi : 13.04.2023
  • Sonuç Açıklama Tarihi : 14.04.2023
  • Sonuçların açıklanacağı web adresi: www.halic.edu.tr (Ön değerlendirme sonuçları ile kesin sonuçlar Üniversitemizin web adresinde yayımlanacaktır.)

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir