Gazi Üniversitesi Diğer sağlık personeli kadroları

gazi üniversitesi yüksek lisans ve doktora
UNVANI ADEDİ KPSS BÜTÇE ARANAN NİTELİKLER
Hemşire 77 2016 Yılı KPSSP3 Özel Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu Lisans Programından mezun olmak. KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak
SağlıkTeknikeri 1 2016 Yılı KPSSP93 Özel Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programından mezun olmak.Üniversite Hastanelerinin çocuk metabolizma laboratuvarında Yeni Jenerasyon DNA Dizi Analizi verilerinin kayıt sistemlerinde en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.
SağlıkTeknikeri 1 2016 Yılı KPSSP93 Özel Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programından mezun olmak.
SağlıkTeknikeri 1 2016 Yılı KPSSP93 Özel Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans programından mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin patoloji laboratuvarlarında, patoloji teknikleri ve immünohistokimya boyama çalışmalarında en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.
SağlıkTeknikeri 2 2016 Yılı KPSSP93 Özel Üniversitelerin Pataloji Laboratuvar, Patoloji laboratuvar Teknikleri Önlisans programından mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin patoloji teknikleri konusunda en az 1 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.
SağlıkTeknikeri 5 2016 Yılı KPSSP93 Özel Üniversitelerin Anestezi, Anestezi Teknikerliği Önlisans programından mezun olmak.Habersaglikcilar Üniversite Hastanelerinin ameliyathanelerinde en az 1 yıl Anestezi Teknikeri olarak çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek.
Biyolog 1 2016 Yılı KPSSP3 DönerSermaye Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen-Edebiyat Fakültelerinin Biyoloji bölümlerinden mezun olmak.Üniversite Hastanelerinin çocuk metabolizma laboratuvarında Yeni Jenerasyon DNA Dizi Analizi ve Amino Asit çalışmalarında en az 2 yıl tecrübeli olmak ve bunu belgelendirmek.
Biyolog 1 2016 Yılı KPSSP3 DönerSermaye Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen-Edebiyat Fakültelerinin Biyoloji bölümlerinden mezun olmak.Üniversite Hastanelerinin merkez hematoloji laboratuvarında tam kan sayımı sedimantasyon cihazlarında ve periferik yayma uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.
Biyolog 1 2016 Yılı KPSSP3 DönerSermaye Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen-Edebiyat Fakültelerinin Biyoloji bölümlerinden mezun olmak.Üniversite Hastanelerinin Moleküler Mikrobiyoloji Laboratuvarlarında Real-Time Polimeraz Zincir Reaksiyonu ile virüs tanı testlerinde en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.
ÜNVANI ADEDİ KPSSPUAN

TÜRÜ

BÜTÇE ARANAN NİTELİKLER
Laborant 1 2016 Yılı KPSSP93 DönerSermaye Üniversitelerin Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans programından mezun olmak. Üniversite hastanelerinin merkez biyokimya laboratuvarında en az 2 yıl çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek.LC-MS/MS ve HPLC cihazlarının kullanabilme sertifikasına sahip olmak ve bunu belgelendirmek.
Laborant 1 2016 Yılı KPSSP93 DönerSermaye Üniversitelerin Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans programından mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin patoloji laboratuvarlarında moleküler teknikler ile immünohistokimya boyama çalışmalarında en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.
DiğerSağlık

Personeli

1 2016 Yılı KPSSP3 Döner
Sermaye
Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen Fakültelerinin Biyokimya bölümünden mezun olmak. Biyokimya alanında yükseklisans yapmış olmak. Hastanelerin biyokimya laboratuvarlarında en az 2 yıl çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek.
DiğerSağlık

Personeli

1 2016 Yılı KPSSP93 DönerSermaye Üniversitelerin Laborant ve Veteriner Sağlık Önlisans programından mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin Kan Merkezi laboratuvarlarında elisa, kan grubu, cross match ve immünohemotolojik testler konusunda en az iki yıl tecrübeli olmak ve bunu belgelendirmek.
DiğerTeknik

Hizmet

Personeli

1 2016 Yılı KPSSP3 DönerSermaye Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen Fakültelerinin kimya bölümünden mezun olmak. Üniversite Hastanelerinin hemostaz laboratuvarında, koagülasyon cihazlarında trombosit agregasyon cihazları uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.
DiğerTeknik

Hizmet

Personeli

1 2016 Yılı KPSSP3 DönerSermaye Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Fen Fakültelerinin kimya bölümünden mezun olmak.(Nükleer Tıp Ana Bilim Dalında radyofarmasötik hazırlamak üzere çalıştırılacaktır.)
RöntgenTeknisyeni 1 2016 Yılı KPSSP94 DönerSermaye Ortaöğretim Kurumlarının Radyoloji Alanı – Radyoloji Teknisyenliği dalından mezun olmak. 3 Tesla MR ve ileri görüntüleme sistemleri alanında en az 1 yıl deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek.
Psikolog 1 2016 Yılı KPSSP3 DönerSermaye Üniversitelerin Psikoloji lisans programından mezun olmak. Klinik Nöropsikoloji eğitim almış olmak, Kognitif nöroloji, epilepsi cerrahisi ve derin beyin stimülasyonu cerrahisi alanlarında test uygulayabilme yeterliliğine sahip olmak ve bunu belgelendirmek.
Psikolog 1 2016 Yılı KPSSP3 DönerSermaye Üniversitelerin Psikoloji lisans programından mezun olmak. Klinik Psikolojisinde Yüksek Lisans yapmış olmak.
Psikolog 1 2016 Yılı KPSSP3 DönerSermaye Üniversitelerin Psikoloji lisans programından mezun olmak.Zeka testleri uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak ve bunun belgelendirmek.
Diyetisyen 3 2016 Yılı KPSSP3 DönerSermaye Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik lisans programından mezun olmak.(Pediatri klinikleri Hematoloji Onkoloji- Kemoterapi bölümlerinde çalıştırılmak üzere)

[button-brown url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/gazi-universitesi-diyetisyen-kadrolari/” target=”_blank” position=”center”]Diyetisyen kadroları[/button-brown]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir