Eskişehir’de zayıflama: Diyetisyen Şenol Yıldız

eskişehir zayıflama diyetisyen şenol yıldız

2015 yılından bu yana da Eskişehir’de diyetisyen olarak görev yapmaktadır. 

2014 yılında dünyaca ünlü besin takviye şirketinin Bursa bölgesinde “Sporcu beslenme ürünleri, balık yağları, vitaminler, mineraller, özel beslenme destek ürünleri ve bitkisel besin destekleri” üzerine danışman diyetisyenlik yaparak çalışma yaşamına başlamıştır. Ankara Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi – beslenme ve diyetetik bölümü mezunudur. Osmangazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde tıbbi biyokimya alanında bilim uzmanlığı eğitimi almaktadır. Anadolu Üniversitesi sağlık kurumları işletmeciliği mezunudur. Ayrıca aldığı eğitimler sonucunda 2015 yılından beri bireysel koçluk ve NLP uygulayıcılığı da yapmaktadır. Lisans tezini 2014 yılında “Genç erişkin üniversite öğrencilerinde akademik stres ve şeker tüketimi ile yeme davranış bozuklukları ilişkisi” üzerine yapmıştır.
[button-white url=”http://www.gercekdiyetisyenler.com/diyetisyen-senol-yildiz/” target=”_blank” position=”center”]Diyetisyen Şenol Yıldız kimdir? Şenol Yıldız biyografisi için tıklayınız[/button-white]

Diyetisyen Şenol Yıldız’a ulaşmak istiyorum…

Soru, görüş, reklam ve işbirlikleri için aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz.

[alert-warning][contact-form-7 404 "Bulunamadı"][/alert-warning]

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir