Eskişehir diyetisyen iş ilanı

kırmızı meyveler, veriler, tahta, kesme tahtası, mutfak

Odunpazarı/Eskişehir ilinde hizmet veren *** Catering, Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu diyetisyen arıyor!

Genel nitelikler

Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun, hasta/danışan/müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi odaklı bir anlayışa sahip, branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, dinamik çalışma ortamının gerektirdiği temel esnekliğe sahip, etik kodları özümsemiş ve tercihen Eskişehir ilinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek diyetisyen arıyoruz.

Pozisyon bilgileri

  • Maaş: 3.500-5.000₺
  • İstihdam sayısı: 1
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Son başvuru tarihi: 2021-09-01

Başvuru bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak diyetisyen iş ilanına başvuru yapabilirsiniz:

  • İLAN YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR.

Kabul edildi: Bu iş ilanında beyan ettiğim bilgilerin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ben sorumluyum. İlanın değerlendirme sonrasında en geç 3 iş günü içinde yayımlanacağını biliyorum. İlanlar, son başvuru tarihinden sonra tamamen silinmez, sadece başvuru iletişim bilgileri silinir. Kabul ediyorum, onaylıyorum.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir