Doktor asistanı diyetisyen iş ilanı! Siz ne düşünüyorsunuz?

Dikkat, ünlem

Kliniğimizde doktor asistanı olarak gorevlendirilmek üzere bayan personel alınacaktır. (Diyetisyen lik bölümü mezuniyeti ve ya geleneksel tıp uygulamaları- hacamat uygulama becerisi tercih nedenidir). Sadece elemanonline üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilecektir.

 • İlan no: 784396
 • Şehir / İlçe: İst. Avrupa – Bahçelievler
 • Kategori: Sağlık
 • Çalışma Şekli: Tam Zamanlı
 • Cinsiyet: Kadın
 • Yaş: 24 – 35
 • Maaş: 2.500
 • Alınacak Kişi Sayısı: 1

İlan

İş ilanı, Alimentaryobesity isimli yerde Doktor Asistanı olarak çalışacak diyetisyen ya da hacamatçı arandığı şeklinde. İlan tarihi ise 02-02-2020 olarak belirtilmiş.

Firmanın asistan ilanı ise şöyle:

Kliniğimizin tedavi broşürlerini,bulunduğumuz çevredeki işyerlerine dağıtarak tanıtımını yapabilecek, ileri dönemde de kliniğimiz içinde doktor asistanı olarak çalışmaya devam edebilecek bayan asistanlara ihtiyacımız bulunmaktadır. İlgilenenlerin sadece elemanonline üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yorumlarınızı bekliyoruz!

İlana ait bağlantı adresi burada. Lütfen Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu bir sağlık profesyoneli (uzmanı) olarak yorumlarınızı belirtin.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

7 Yorum

 1. mesleğimize biz sahip çıkmazsak kimse sahip çıkmaz değil mi?
  diyestiyenler odası gibi bir topluluk kurmalı ve minimum ücrette çalışmaktan kurtulmalıyız

 2. GİDER İŞÇİ OLTAK FABRİKADA ÇALIŞIR MESLEK DIŞI İŞ YAPAR GENE DE TENEZZÜL ETMEM BÖYLESİ EGOLULARI …

 3. YOKKKK Artık

 4. Ne kadar yazık ki bi sertifika alıp hacamatcı diye ortada dolaşan insanlarla 4-5 yıl emek vermiş bu işte uzmanlaşmış insna bir tutuluyor sekreter ,satış elemanı ve 2,500 TL ücrette ayrı bir konu tabi bizim gibi belirli düzeyde insanları harcayan bu sisteme yazıklar olsun .

 5. Aklına esen üniversite, akademik kadro açısından ve yeterli imkana sahip olup olmadığına bakılmaksızın bölüm açarsa, üniversite ve kontenjan sayısı kısıtlaması getirilmezse haliyle yetersiz eğitimli ve çok sayıda mezun oldukça boşta kalan sayısı artacaktır, krizi fırsata çevirmeye çalışan ileri akıllılar çıkacak ve bir taşla birkaç kuş vurayım diyecek, sekreter ,tanıtım elemanı ve diyetisyen bir arada, boşta kalmaktansa en azından aileme desteğim olsun diyen bir meslektaş bu saçma öneriye ister istemez evet diyecek ve işe başlayacaktır, suçu bu ilanı verende değil kendimizde bulmamız lazım, gereğinden fazla üniversite açılmasına karşı çıkmamız gerekirdi sayı ne kadar fazla kalite ne kadar düşükse saygı o denli düşer

 6. mesleğimizin düşürüldüğü duruma sessiz mi kalacağız, hayır! ben bu bölümü 5 sene lisans okuyup 3 sene de masterimi tamamladım, deney hayvanları ile çalıştım. Doktora çalışmalarına başlıyoruz şimdi de. Hiçbir sağlık bölümünü başka bir bölüme asistan olarak görmedim, çok yazık, çok… Ben bu düşünceye üzülüyorum.

 7. DAHA NELER!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir