Diyetisyen zayıflatmadan önce sağlığınızı düşünür

diyetisyen eliza gozuyilmaz

Adana’da bir ilke imza atarak diyet market ve psikologla çalışan kliniğini açan diyetisyen Eliza Gözüyılmaz’dan sizin için altın değerinde tavsiyeler aldık…

Adanalı diyetisyen Eliza Gözüyılmaz, okulunu bitirdi, ihtisasını Kıbrıs’ta yaptı. İki özel hastanede, teorik bilgilerini pratik çalışmalarıyla pekiştirdi, sonra da Adana’da bir ilke imza atarak diyet market ve psikologla çalışan kliniğini açtı.

Diyetisyen çok önemli

Eliza Gözüyılmaz ile kliniğinde sohbet ettik. Kendisine “Diyetisyen sadece zayıflatır mı?” diye sordum. O da “Hayır” dedi. “Diyetisyen zayıflatır, kilo aldırır, ama en önemlisi diyetisyen bir insanın sağlığı neyi gerektiriyorsa O’nu gerçekleştirir. Kilo almak ya da vermek sağlıktan sonra gelir. Biz bu konuya çok önem veriyoruz. Her şeyi sağlığı ön plana alarak yapıyoruz” diye bilgi verdi.

Adana bilinçli

Eliza Güzelyılmaz, Adanalıların, diyetisyene başvurma konusunda çok önde olduklarını, sorunun bilincine vardıklarını belirterek

Özellikle genç kışak sağlığına son derece önem veriyor. Hem sağlık, hem de güzel bir görünüm için bize başvuruyor. Bu Adanalılar açısından sevindirici, dedi.

adanatorosgazetesi.com/diyetisyen-zayiflatmadan-once-sagliginizi-dusunur.html

 

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir