Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

akademik diyetisyen, kitap, araştırma, okuma

Kâtip Çelebi, Binali Yıldırım ve Sağlık Bilimleri Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

Binali Yıldırım, Sağlık Bilimleri ve Kâtip Çelebi Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
Binali Yıldırım Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme Bilimleri Doçent 1 Binali Yıldırım Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Kâtip Çelebi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik, Diyetetik Programı Profesör 1 Kâtip Çelebi Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Binali Yıldırım Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Diyetetik Programı Doktor öğretim üyesi 1 Binali Yıldırım Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Tıp Fakültesi, Tıbbi Biyokimya Araştırma görevlisi 1 Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Kâtip Çelebi, Sağlık Bilimleri ve Binali Yıldırım Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Binali Yıldırım, Kâtip Çelebi ve Sağlık Bilimleri Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Sağlık Bilimleri, Kâtip Çelebi ve Binali Yıldırım Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir