Beslenme ve diyetetik alanında 4 akademik personel alınacak

kitap, akademi, kütüphane, araştırma görevlisi

İstanbul Gedik, Beykent, Gümüşhane ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel alımı yapıyor. Adayların öncelikle Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmaları şartı aranıyor. Özel koşulları ve diğer detayları Gerçek Diyetisyenler Sitesi üzerinden incelemeye devam edin.

Akademik personel alımına ilişkin detaylı bilgiler

İstanbul Gedik, Gümüşhane, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ve Beykent Üniversitelerinde görev yapmak üzere akademik personel alınacaktır. İlanlara ilişkin detaylar ise şöyle:

Üniversite Fakülte / enstitü Akademik unvan Kadro sayısı Başvuru adresi
İstanbul Gedik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi 1 İstanbul Gedik Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Beykent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Doktor öğretim üyesi 1 Beykent Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik, Beslenme Bilimleri Doktor öğretim üyesi 1 Gümüşhane Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik, TBS Araştırma Görevlisi 1 Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi akademik personel başvurusunu buradan yapın

Pozisyon bilgileri

  • Kadro sayısı: 4
  • Çalışma biçimi: Tam zamanlı
  • Özel koşullar: Beykent, Gümüşhane, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ve İstanbul Gedik Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.
  • Son başvuru tarihi: Gümüşhane, İstanbul Gedik, Beykent ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitelerini temsil eden her bir ilan için değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için yukarıdaki tabloda yer alan bağlantı adreslerini kontrol edin.

Başvuru bilgileri

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri, Beykent, İstanbul Gedik ve Gümüşhane Üniversiteleri beslenme ve diyetetik alanında akademik personel ilanlarına ilişkin resmi yazıya ve diğer bilgilere burada yer alan Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir