Bingöl Üniversitesi diyetisyen öğretim görevlisi alıyor!

diyetisyen iş ilanı, diyetisyen iş ilanları, diyetisyen iş ilanı, hastaneye diyetisyen iş ilanı, iş arayan diyetisyenler, işkur diyetisyen ilanları, beslenme ve diyetetik iş ilanları, sağlık bakanlığı personel alımları, diyetisyen iş ilanları 2017, gerçek diyetisyenler iş ilanları, kariyer.net diyetisyen

Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ile Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri Yönergesi uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması gerekmektedir.

  • Resmî Gazete Yayım Tarihi : 31.12.2018
  • Son başvuru Tarihi : 01.02.2019

MÜRACAATTA İSTENİLEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ:

PROFESÖR KADROLARI İÇİN :

Profesör kadrosuna başvuracak adayların; Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini” belirttiği dilekçesine Özgeçmişini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlik Belgesi, Doçentlik Belgesi ve Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Yayın Listesi ile bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini, icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlik veya yüksek lisans çalışmalarını, üniversite veya yüksek teknoloji enstitüsüne katkılarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kuruldan denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.)

DOÇENT KADROLARI İÇİN:

Doçent kadrosuna başvuracak adayların; dilekçeleri ekinde Özgeçmişini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Yayın Listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kuruldan denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.)

DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ İÇİN:

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların; dilekçeleri ekinde Özgeçmişini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Yayın Listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek İlgili Fakülte/Yüksekokul/Meslek Yüksekokuluna şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kuruldan denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.)

ÖNEMLİ NOT:

1. Bilim dosyalarının haricinde noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Özgeçmiş, Fotoğraf (2 adet), Askerlik Durum Belgesi ve Hizmet Belgelerini (kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların) içeren ayrı bir dosya başvuru yapılan birime bilim dosyaları ile birlikte teslim edilecektir.
2. Her bir aday ancak bir kadroya müracaat edebilecektir.
3. Adaylar hazırladıkları bilim dosyalarının içerisine Özgeçmiş ve Yayın Listesi ile Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterleri Yönergesinde belirtilen Puanlama Tablosunun (ilgili puanlar yazılmış şekilde) bulunduğu 1 adet CD koymaları gerekmektedir.

SON BAŞVURU TARİHİ:

İlanımız 31.12.2018 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanmış olup, son başvuru tarihi 01.02.2019 Cuma günü mesai bitimine kadardır. Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

İLAN NO BİRİM/BÖLÜM/ABD/PROGRAM KADRO ADEDİ DERECE UNVAN ÖZEL ŞARTLAR
1026 Veteriner Fakültesi Temel Bilimler Veterinerlik Histoloji ve Embriyoloji 1 1 Profesör Veterinerlik Histoloji ve Embriyoloji alanında Doçent unvanı almış olup koyunlarda beyin gelişimi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1027 İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Dinler Tarihi 1 1 Profesör Dinler Tarihi alanında Doçent unvanı almış olup Hristiyan reform hareketleri, Luther reformu ve Protestanlık üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1028 Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği 1 1 Profesör Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği alanında Doçent unvanı almış olup bu alanda çalışmalar yapmış olmak
1029 Ziraat Fakültesi Zootekni Hayvan Yetiştirme 1 1 Profesör Zootekni ve Hayvan Besleme alanında Doçent unvanı almış olup kanatlı ve büyükbaş hayvan yetiştirme üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1030 Ziraat Fakültesi Zootekni Hayvan Yetiştirme 1 1 Doçent Zootekni alanında Doçent unvanı almış olup kanatlı hayvan yetiştirme ve organik kanatlı hayvan yetiştiriciliği üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1031 Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği 1 1 Doçent Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği alanında Doçent unvanı almış olup bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
1032 Bingöl Sosyal Bilimler MYO Mülkiyet Koruma ve Güvenlik İş Sağlığı ve Güvenliği 1 3 Doçent Fizik alanında Doçent unvanı almış olup elektronik seviyeler arasında boşluk geçiş transferleri ve soğurma sıçrama faktörleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1033 Bingöl Teknik Bilimler MYO Bitkisel ve Hayvansal Üretim Tıbbi ve Aromatik Bitkiler 1 2 Doçent Kimya alanında Doçent unvanı almış olup kumarin ile ilgili teorik çalışmalar yapmış olmak.
1034 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat İktisat Tarihi 1 1 Doçent Mikro İktisat alanında Doçent unvanı almış olup enerji ekonomisi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1035 Bingöl Teknik Bilimler MYO Makine ve Metal Teknolojileri Makine 1 3 Doçent Malzeme ve Metalurji Mühendisliği alanında Doçent unvanı almış olup sürtünme kaynak makinaları imalatı üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1036 Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Topoloji 1 3 Doçent Matematik alanında Doçent unvanı almış olup konform submersiyonların geometrisi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1037 Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Matematiğin Temelleri ve Matematik Lojik 1 4 Dr.Öğr.Üyesi Matematik alanında doktora yapmış olup fark dizilerinin sınırlılığı alanında çalışmalar yapmış olmak.
1038 Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Uygulamalı Psikoloji 1 3 Dr.Öğr.Üyesi Klinik Psikoloji alanında doktora yapmış olmak.
1039 Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimler Pedodonti 1 1 Dr.Öğr.Üyesi Pedodonti alanında uzmanlık veya doktora yapmış olmak.
1040 Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimler Diş Hastalıkları ve Tedavisi 1 1 Dr.Öğr.Üyesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi alanında uzmanlık veya doktora yapmış olmak.
1041 Sağlık Hizmetleri MYO Dişçilik Hizmetleri Diş Protez Teknolojisi 1 1 Dr.Öğr.Üyesi Uzmanlığını Ağız-Diş ve Çene Cerrahisi anabilim dalında yapmış olmak.
1042 Sağlık Hizmetleri MYO Eczane Hizmetleri Eczane Hizmetleri 1 5 Dr.Öğr.Üyesi Kanser Biyolojisi alanında doktora yapmış olup DNA hasarı ve kişiye özel kanser ilaçlarının geliştirilmesi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1043 Sağlık Hizmetleri MYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Patoloji Laboratuvar Teknikleri 1 5 Dr.Öğr.Üyesi Genel Biyoloji alanında doktora yapmış olup toksisite ve infertilite üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1044 Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Antrenörlük Eğitimi 1 2 Dr.Öğr.Üyesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi alanında doktora yapmış olup sporda psikososyal alanlar üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1045 Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon Rekreasyon 1 4 Dr.Öğr.Üyesi Beden Eğitimi ve Spor alanında doktora yapmış olup spor tesislerinin engelli spor dallarına yönelik yeterlilikleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1046 Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Spor Yönetim Bilimleri 1 2 Dr.Öğr.Üyesi Beden Eğitimi ve Spor alanında doktora yapmış olup hareket ve antrenman bilimleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1047 Genç MYO Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizm. Çocuk Gelişimi 1 5 Dr.Öğr.Üyesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında doktora yapmış olup örgütsel adalet üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1048 Genç MYO Ormancılık Ormancılık ve Orman Ürünleri 1 5 Dr.Öğr.Üyesi Tarımsal Biyoteknoloji alanında doktora yapmış olmak.
1049 Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Yazılımı 1 4 Dr.Öğr.Üyesi Bilgisayar Mühendisliği alanında doktora yapmış olup bilgisayarlı görü, derin öğrenme ve nesne tanıma üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1050 Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bina Bilgisi 1 1 Dr.Öğr.Üyesi Mimarlık alanında doktora yapmış olup turizm yapıları üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1051 Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Mimarlık Tarihi 1 5 Dr.Öğr.Üyesi Peyzaj Mimarlığı alanında doktora yapmış olmak.
1052 Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Toplum Beslenmesi 1 3 Dr.Öğr.Üyesi Beslenme ve Diyetetik alanında doktora yapmış olup diyetin antioksidan kapasitesi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1053 Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Sağlık Ekonomisi 1 3 Dr.Öğr.Üyesi İşletme alanında doktora yapmış olup ilaç sektöründe dijital tanıtım faaliyetleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1054 Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Sağlık Politikaları 1 3 Dr.Öğr.Üyesi Yönetim Bilimleri alanında Doktora yapmış olup kamu organizasyonlarında risk yönetimi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1055 Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri 1 3 Dr.Öğr.Üyesi İktisat alanında doktora yapmış olup doğrudan yatırımcıların temel belirleyicileri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1056 Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik İç Hastalıkları Hemşireliği 1 4 Dr.Öğr.Üyesi Hemşirelik alanında doktora yapmış olup mesane eğitimi ve kegel egzersizleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
1057 İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri İslam Felsefesi 1 4 Dr.Öğr.Üyesi Felsefe ve Din Bilimleri alanında doktora yapmış olup İbn Sînâ sonrası islam felsefesi üzerine çalışmalar yapmış olmak.

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

1 Yorum

  1. diyetin antioksidan kapasitesi konusunda çalışma yapmış olmak ????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir