Beslenme ve Diyetetik kitapları “İstanbul Tıp Kitabevleri“nde!

Beslenme ve diyetetik kitapları

En yeni ve en popüler Sağlık Bilimleri Beslenme ve Diyetetik akademik yayınları artık İstanbul Tıp Kitabevleri’nde!

İstanbul Tıp Kitabevi; yayın hayatına verdiği hizmetiyle on üçüncü yılını geride bırakmıştır. Kitabevimizin temel hedefi, güncel ve en geniş kitap seçeneğiyle tıp ve sağlık araştırmacısı ve okuyucusunu buluşturmaktır. Bunu önemli yayın evleri ve yazarların eserleri ile, güncel konuların yer aldığı kitaplarla gerçekleştirecektir.Bize bu seçimimizde ve nasıl yol alacağımız konusunda yönlendirenlerin araştırmacılar ve okuyucuların olduğunun bilinmesini isteriz.

istanbul tıp kitap

Bugün tıp kitabevimiz, tüm Türkiye’deki tıp ve sağlık, araştırmacı ve okuyucusuna en iyi şekilde ulaşmaya gayret etmektedir. 2015 yılında kapılarını açtığımız iki yeni şubemizle (Konya ve Kadıköy şubeleri) daha fazla sayıda okuyucuya ulaşacaktır.

İstanbul Tıp Kitabevi, en kaliteli baskı teknolojisini kullanarak okuyucunun yıllarca kütüphanesinde saklayacağı kitapları oluşturmaktadır. Yaptığı yeni girişimlerle okuyucu memnun etmeye devam edecektir. İstanbul Tıp Kitabevi, tüm meslektaşları ile uyum içinde çalışmaktadır ve bunu sürdürmeye kararlıdır. Yaptığı iş ortaklıkları ile diğer yayın evlerinin de haklarına saygı duyarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz, hizmetlerine paralel olarak, Türk tıbbının gelişiminin daimi destekçilerinden İlaç firmaları ile oluşturduğu koordineli işbirliği ile sektöre katkıda bulunmaya devam edecektir.

[button-green url=”https://www.istanbultip.com.tr/besleme-ve-diyet” target=”_blank” position=”center”]beslenme ve diyetetik kitapları için tıklayınız[/button-green]

İstanbul Tıp Kitabevi, Türkiye de hemşirelik eğitimine de ciddi önem vermektedir., Bugüne kadar Hemşirelik alanında, en önemli editörlerle 40’ın üzerinde kitaplar çıkarmıştır,Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında ise daha önce yapılmamış temel kitapları okuyucuya sunmuştur ve sunmaya devam edecektir. Ayrıca Temel Tıp Bilimleri kitapları ve serileri (BRS) ile akademik çevrelerin takdirini kazanırken, öğrencilerin yoğun ilgisi ile memnuniyet duymuştur. Ve bu alanlarda yeni kitaplar sunmaya devam ederek hak ettiği yerini koruyacaktır.Doğru kitap seçimleri ve yeni çalışmalarımızla araştırmacıların ve okuyucuların takdirini kazanacağımızdan eminiz ve biz İstanbul Tıp Kitabevi olarak bundan kıvanç duyacağız.

istanbul tıp kitap

GDS

Gerçek Diyetisyenler Sitesi; sağlık bilimleri, beslenme ve diyetetik alanlarına yönelik bilgi paylaşımının yapıldığı, kâr amacı gütmeyen bir internet platformudur.

Önerilen makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir